Air-Con Cleaner

Trwały zabieg czyszczenia klimatyzacji i zwalczania nieprzyjemnych zapachów.
Prosta aplikacja typu 'zamknij i pozostaw' wyczyści cały system klimatyzacji powietrza w niecałe 20 minut. Wskazówka: powtarzaj zabieg co 6 miesięcy lub po wydłużonych okresach nieaktywności.

  1. Przed użyciem aerozol powinien znajdować się temperaturze pokojowej. Upewnij się, że wszystkie okna i drzwi są zamknięte, następnie uruchom silnik.
  2. Włącz klimatyzację, ustaw niską temperaturę, średnią prędkość dmuchawy oraz wewnętrzną cyrkulację. Upewnij się, że wszystkie kratki nawiewu kierowcy i pasażera są otwarte. Silnik niech pracuje przez 5-10 minut.
  3. Przed użyciem wstrząśnij puszkę. Zegnij perforowane ściany kartonu i umieść w nim puszkę pod kątem 40°. Unikaj kierowania aerozolu na dywan. Ustaw karton jak najbardziej z przodu w przestrzeni na nogi pasażera i pozostaw aerozol skierowany w stronę przestrzeni na nogi pasażera. Ustaw kołek blokady drzwi w pozycji zamkniętej. Opuść pojazd i zamknij drzwi.
  4. Gdy tylko puszka jest w pełni opróżniona, pozwól klimatyzacji pracować przez kolejne 5 minut, następnie wyłącz silnik, w celu przewietrzenia pojazdu otwórz całkowicie wszystkie drzwi i okna. Zostaw je otwarte i pozostaw tak na następne 5-10 minut.

Q: Ile czasu zajmuje wyczyszczenie systemu klimatyzacji stosując 'Air-Con Cleaner'?
A: Prosta aplikacja produktu na zasadzie 'zamknij i zostaw' wyczyści cały system klimatyzacji do 20 minut.

Q: Jak często powinienem czyścić system klimatyzacji?
A: Zalecamy powtórzenie zabiegu za pomocą 'Air-Con Cleaner' co każde sześć miesięcy lub po długim okresie nieaktywności.

Video Produktu