Ultra Deep Shine

Stworzona do polerowania szczególnie samochodów z ciemnym lakierem, usuwa drobne rysy, koliste zadrapania i utlenienie pozostawiając twój lakier z gładkim, równomiernym połyskiem i wzbogaconym kolorem.

Available In Product Volume :

  • 500ml

Ultra Deep Shine' jest pastą polerską do stosowania na samochodach o czarnych i ciemnych lakierach, cierpiących na nadmierną ilość kolistych zadrapań, drobnych rys lub hologramów. Jest to formuła 'wszystko w jednym', która nabłyszcza i zarazem chroni. Z tego powodu po 'Ultra Deep Shine' nie należy stosować następujących produktów: 'Extra Gloss Protection', Ultra High Definition Wax lub Ultra High Definition Coating. Wskazówka profesjonalisty: Nie pozwól by pasta schła na lakierze przez długi czas, nałóż na panel, pozwól mu wyschnąć a następnie od razu poleruj. Jeżeli stosujesz 'Super Resin Polish' nie ma potrzeby użycia 'Ultra Deep Shine'.

  1. Dobrze wstrząśnij, następnie nałóż na czystą, chłodną farbę za pomocą bawełnianej ściereczki lub aplikator do polerowania, stosując delikatne kuliste ruchy.
  2. Nałóż tylko na jeden panel naraz, zwiększ nacisk w celu usunięcia drobnych niedoskonałości.
  3. Pozostaw do wyschnięcia do zamglenia, następnie wypoleruj na wysoki połysk za pomocą ściereczki ' Hi-Tech Finishing Cloth' przed przejściem do następnej sekcji.

Q: Czy stosuję Extra Gloss Protection na Ultra Deep Shine?
A: Nie, Ultra Deep Shine jest produktem występującym samodzielnie i nie jest zalecane zalecane zastosowanie Extra Gloss Protecion lub High Definition Wax.

Q: Jak często mogę stosować Ultra Deep Shine bez niszczenia lakieru?
A: Ultra Deep Shine nie zniszczy lakieru twojego samochodu. Może być ponownie nałożony kiedy powierzchnia przestanie odpychać wodę bądź wymagane będzie wzmocnienie połysku.

Video Produktu