Caravan & Motorhome Cleaner

Doskonały środek do czyszczenia wszystkich tkanin i powierzchni w przyczepach i samochodach kempingowych.
Produkt 'Caravan and Motorhome Cleaner' jest zagęszczonym, uniwersalnym środkiem stworzonym do szybkiej, corocznej konserwacji pojazdów rekreacyjnych. Może być stosowany do powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, zapewniając dużą moc czyszczenia gdziekolwiek jest to potrzebne. Produkt 'Caravan and Motorhome Cleaner' jest bardzo skuteczny w usuwaniu zimowych glonów i tych uciążliwych czarnych smug, które są plagą dla wszystkich właścicieli tego typu pojazdów. Może być stosowany do czyszczenia lakieru, tworzyw sztucznych, metali, gumy, akryli, włókno szklanego, kół, szyb, elementów dekoracyjnych nadwozia, powierzchni roboczych, tkanin syntetycznych, dywanów, płyt grzejnych, zmywalnych wykładzin ściennych i podobnych powierzchni. Przy następnym wyjeździe wstaw butelkę do szafki , gdyż jest to naprawdę rozwiązanie wszystko w jednym. Wskazówka: Przyczepy kempingowe i kampery mają często plastikowe okna. W celu uzyskania powierzchni wolnej od smug, zadrapań czy zamglenia czyść ją za pomocą środka 'Fast Glass'.

Zastosowanie na zewnątrz:
Wyczyść karoserię na raz z jednej strony, spłucz obficie wodą mocno zabrudzone powierzchnie. Spryskaj roztworem miejsce, które ma być wyczyszczone i delikatnie rozprowadź po powierzchni za pomocą ściereczki lub gąbki. Spłucz dużą ilością czystej wody. Powtórz aplikację jeżeli będzie to wymagane. Nie pozwól produktowi wyschnąć na powierzchni.

Zastosowanie wewnątrz:
Zawsze sprawdź tkaniny, skóry i delikatne powierzchnie pod kątek trwałości koloru. Spryskaj obszar oszczędnie i przetrzyj czystą, zwilżoną ściereczką, płucząc często w czystej wodzie.

Q: Czy Caravan & Motorhome Cleaner może być stosowany na markizie?
A: Tak, można go bezpiecznie zastosować na markizach. Nałóż oszczędnie i rozprowadź gąbką lub ściereczką. Nadmierne nałożenie środka może doprowadzić powstania dużej ilości piany przez co może zabrać więcej czasy aby go spłukać. Jeśli masz markizę z tkaniny to lepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie Convertible Soft Top Clean & Protect Complete Kit.

Q: Czy Caravan & Motorhome Cleaner usuwa glony?
A: Caravan & Motorhome Cleaner jest bardzo skuteczny w usuwaniu zimowych glonów i tych uporczywych czarnych smug, które są plagą wszystkich właścicieli.

Q: Na jakich powierzchniach mogę użyć Caravan & Motorhome Cleaner?
A: Może być stosowany do czyszczenia lakieru, plastików, metali, gumy, akryli, włókna szklanego, kół, szyb, elementów wykończeniowych nadwozia, powierzchni roboczych, tkanin syntetycznych, dywanów, płyt grzewczych, zmywalnych wykładzin ściennych oraz podobnych powierzchni.