Clean Wheels

Nasz najlepiej sprzedający się środek do czyszczenia kół 'Clean Wheels' jest to mocna i szybko działająca formuła, która przebija się przez powodujący korozję pył hamulcowy i brud drogowy.

Available In Product Volume :

  • 500ml

Nadaje się do lakierowanych alufelg, malowanych i plastikowych kołpaków. Jeżeli posiadasz inny typ koła zastosuj nasz bardziej łagodny środek 'Custom Wheel Cleaner'.

  1. Upewnij się, że koła są zimne w dotyku, gdyż praca na gorących kołach może skutkować uszkodzeniem.
  2. Pracuj nad jednym kołem na raz, nanieś środek obficie od dołu do góry, w pełni pokrywając powierzchnię koła.
  3. Użyj szczotki do kół w celu rozprowadzenia środka, koncentrując się na miejscach, w których gromadzi się brud, nie zapomnij o ścianie opony.
  4. Spłucz dokładnie wodą, upewniając się, że środek jest całkowicie usunięty zanim przejdziesz do następnego koła.

Q: Czy Clean Wheels zawiera kwas?
A: Tak, kwas znajduje się w Autoglym Clean Wheels. Jeżeli jest stosowany zgodnie z instrukcją to nie uszkodzi twoich felg. Jeżeli twoje felgi mają specjalistyczne wykończenie to możesz potrzebować Custom Wheel Cleaner.

Q: Na jakich rodzajach felg mogę używać Clean Wheels?
A: Clean Wheels jest odpowiedni do lakierowanych stopów, malowanych i plastikowych wykończeń. Jeżeli masz felgi innego rodzaju to zastosuj Custom Wheel Cleaner.

Q: Czy jest bezpieczne czyszczenie opon za pomocą Clean Wheels?
A: Tak, Clean Wheels może być nakładany bezpośrednio na ścianę opony i rozprowadzany szczotką w celu uzyskania czystego wykończenia. Po użyciu zadbaj o to aby dokładnie spłukać Clean Wheels.

Clean Wheels (287.06 kB)

Przed i po

Przed Po

Video Produktu