Engine & Machine Cleaner

Szybko czyści silniki, podzespoły, narzędzia i maszyny.
Silniki są bijącym sercem w środku twojego samochodu i przeważnie są najbardziej zaniedbywanym miejscem. Czyszczenie silnika jest dużo prostsze niż myślisz, szczególnie dzięki Autoglym Engine & Machine Cleaner. Formuła na bazie wody szybko rozpuszcza olej, smar i brud zostawiając ciebie z silnikiem, z którego będziesz dumny. Wskazówka profesjonalisty: Następnie zastosuj środek 'Vinyl & Rubber Care' w celu nadania komorze silnika satynowego połysku.

  1. Zawsze pracuj na zimnym silniku. Zabezpiecz wrażliwe elementy plastikową folią albo wodoodporną taśmą. Sprawdź na małym obszarze zanim zastosujesz na powlekanych metalach, unikaj nakładania na stopy o wysokim połysku.
  2. Nanieś obficie a następnie użyj pędzla aby wzbudzić powierzchnie.
  3. Spłucz wężem zaczynając od dolnych miejsc aż do uzyskania czystego i błyszczącego wykończenia. Nie pozwól aby produkt wyschnął. Unikaj zalania wlotów powietrza, wrażliwych elementów elektrycznych i stosowania myjki ciśnieniowej.
  4. Po czyszczeniu, spryskaj mokre powierzchnie środkiem 'Vinyl & Rubber Care' i pozostaw do wyschnięcia. To sprawi, że wszystkie plastiki i elementy gumowe będą wyglądać jak nowe.

Q: Czy powinienem stosować Engine & Machine Cleaner z ciepłą czy zimna wodą?
A: Zalecamy stosowanie Engine & Machine Cleaner z zimną wodą. Jest bardzo ważne aby pracować na zimnym silniku aby uniknąć zbyt szybkiego wyschnięcia środka czyszczącego na gorącej powierzchni. Po czyszczeniu zawsze zapewnij jego dokładnie spłukanie.

Q: Czy mogę stosować Engine & Machine Cleaner na elementach z plastiku bądź gumy?
A: Tak, Engine & Machine Cleaner jest nadzwyczaj łatwy w użyciu: rozpyl, szczotkuj a na koniec zmyj wężem środek z wszystkich metali, plastikowych bądź gumowych elementów silnika i otaczającego lakieru.

Video Produktu