Extra Gloss Protection

Długotrwały i łatwy w użyciu uszczelniacz, który tworzy barierę utrzymującą połysk i chroniącą przed brudem.

Available In Product Volume :

  • 325ml
Powierzchnie chronione uszczelniaczami są łatwiejsze w utrzymaniu czystości, gdyż brud nie przyczepia się tak łatwo do śliskiej powierzchni. 'Extra Gloss Protection' nie jest pastą polerską, więc nie usunie ani nie polepszy wyglądu rys, kolistych zadrapań lub matowego lakieru. Jeżeli twój lakier ma tego typu uszkodzenia zastosuj najpierw 'Super Resin Polish' a następnie 'Extra Gloss Protection' by utrzymać połysk. Nakładaj na czysty, spolerowany lakier i chroń połysk na dłużej. Wskazówka profesjonalisty: Jeżeli stosujesz 'Extra Gloss Protection' nie potrzebujesz już stosować wosku.

  1. Dobrze wstrząśnij i nanieś uszczelniacz za pomocą miękkiej ściereczki.
  2. Nanieś cienką, równomierną warstwę na malowanych powierzchniach. Nie stosuj na niemalowanych gumowych lub plastikowych elementach wykończeniowych.
  3. Pozostaw na 30 minut w celu wyschnięcia a potem poleruj za pomocą 'Hi-Tech Finishing Cloth'.
  4. Myj regularnie stosując ' Bodywork Shampoo Conditioner'. To usunie brud ale nie środek 'Extra Gloss Protection'.

Q: Jak trwała jest ochrona po zastosowaniu Extra Gloss Protection?
A: Extra Gloss Protection został tak opracowany, aby utrzymał się na twoim pojeździe nawet do 30 myć w zależności od użytkowania i przechowywania pojazdu. Zalecamy ponowne nałożenie Extra Gloss Protection 4-6 razy w ciągu roku, aby zapewnić całoroczną ochronę.

Q: Czy Extra Gloss Protection to pasta do polerowania?
A: Extra Gloss Protection nie jest pastą polerską, jest płynnym woskiem. Nie usunie ani nie poprawi wyglądu rys, kolistych zadrapań czy matowego lakieru. Jeżeli twój lakier ma tego typu problemy to najpierw zastosuj Super Resin Polish, następnie uszczelnij i chroń powierzchnię za pomocą Extra gloss Protection.

Q: Czy mogę zastosować High Definition Wax po nałożeniu Extra Gloss Protection?
A: Jeżeli stosujesz Extra Gloss Protection to nie potrzebujesz już używać High Definition Wax.

Video Produktu