Hi-Tech Aqua-Dry

Superchłonna i bardzo wytrzymała ircha syntetyczna, zastępuje tradycyjną skórę, do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Produkty wysokiej jakości powinny być łączone z wysokiej jakości akcesoriami. Pracują one razem w harmonii w celu stworzenia perfekcyjnego efektu końcowego. Produkt H-Tech Aqua Dry może być stosowany do suszenia twojego samochodu po jego umyciu, zapobiega tworzeniu się się zacieków i smug. Może być również stosowany wewnątrz twojego samochodu. Jest idealny do wycierania powierzchni w celu usunięcia wilgoci i brudu z tkanin przy użyciu środków do czyszczenia wnętrza Autoglym. Efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas a wchłanialność polepsza się po każdym użyciu, im częściej jest stosowany, tym lepiej.

Instrukcje pielęgnacyjne:
Okazjonalne pranie ręczne w ciepłej wodzie zawierającej łagodny detergent pozwoli utrzymać Hi-Tech Aqua-Dry w dobrym stanie. Nie zanurzać w wodzie o temperaturze powyżej +60°/140°F, w przeciwnym razie stanie się sztywna i nieprzydatna do użycia.

Q: Czy mogę użyć tego produktu wewnątrz jak i na zewnątrz mojego pojazdu?
A: Tak, 'Hi-Tech Aqua Dry' doskonale nadaje się do wycierania powierzchni w celu usunięcia wilgoci oraz brudu z tkanin jeżeli stosujesz środki do czyszczenia wnętrza firmy Autoglym.

Q: Czy jest to prawdziwa skóra irchowa?
A: Nie, nasz produkt 'Hi-Tech Aqua Dry' wykonany jest z syntetycznej skóry irchowej. Posiada on wiele zastosowań na samochodach i jest bardziej trwały niż tradycyjna skóra irchowa.