Hi-Tech Finishing Cloth

Idealny do polerowania i woskowania karoserii, zwiększając wydajność produktu dla doskonałego efektu końcowego.
Produkty wysokiej jakości powinny być stosowane razem z wysokiej jakości akcesoriami. Pracują razem w harmonii w celu stworzenia perfekcyjnego wykończenia. 'The Hi-Tech Finishing Cloth' ma specjalnie dobrany splot z mikrofibry, który podniesie efektywność wielu produktów Autoglym. Ściereczka o wymiarze 40 x 40 cm jest idealna polerowania powierzchni w celu nadania im połysku. Złóż ją 4 razy w celu uzyskania 8 czystych stron używanych podczas polerowania. Wskazówka profesjonalisty: 'Hi-Tech Finishing Cloth' jest idealna usuwania pasty polerskiej i wosku z karoserii ale nie powinna być stosowana do nakładania tych produktów. Produkt Hi-Tech Finishing Cloth może być stosowany do nanoszenia i usuwania pasty polerskiej Car Glass Polish.

Instrukcja pielęgnacyjna:
Ściereczka 'Hi-Tech Finishing Cloth' powinna być prana w pralce lub ręcznie w niskich temperaturach z płynnym środkiem czyszczącym, który nie zawiera środka zmiękczającego tkaniny. Pierz oddzielnie aby uniknąć pofarbowania.

Q: Czy ściereczki z mikrofibry Autoglym mogą być prane w pralce?
A: Tak, pierz je w pralce w niskiej temperaturze, używając płynnego (nie w postaci proszku) środka czyszczącego oraz nie używaj płynu zmiękczającego.