Hi-Tech Interior Microfibre

Możemy być stosowany do usuwania kurzu lub w połączeniu ze środkami do czyszczenia wnętrz i środkami ochronnymi.
Produkty wysokiej jakości powinny być stosowane razem z wysokiej jakości akcesoriami. Pracują razem w harmonii w celu stworzenia perfekcyjnego wykończenia. Ściereczka 'The Hi-Tech Interior Microfibre' została stworzona do regularnej konserwacji wnętrza twojego samochodu. Nic nie zastąpi odkurzacza w usuwaniu kurzu ale ta ściereczka jest tego blisko, dzięki swoim małym wymiarom 40 x 40 cm zmieści się w schowku na rękawiczki. Starannie ułożone mikrowłókna zbierają kurz zgromadzony na desce rozdzielczej i innych twardych powierzchniach, umożliwiając tobie utrzymanie wnętrza twojego samochodu na najwyższym poziomie bez potrzeby stosowania środków chemicznych. Ponadto jest idealna do czyszczenia zaparowanej przedniej szyby w zimne poranki, gdy ogrzewanie samochodu nie daje sobie z tym rady jak również do usuwania odcisków palców z wyświetlaczy i systemów nawigacji. Złóż ją 4 razy w celu uzyskania ośmiu gotowych do użycia czystych stron. Wysokiej jakości, obszyte krawędzie zapewniają, że ścierka się nigdy nie rozpruje i będzie ci służyć przez lata.

Instrukcja pielęgnacyjna:
Ściereczka 'Hi-Tech Finishing Cloth' powinna być prana w pralce lub ręcznie w niskich temperaturach z płynnym środkiem czyszczącym, który nie zawiera środka zmiękczającego tkaniny. Pierz oddzielnie aby uniknąć pofarbowania.

Q: Czy ściereczki z mikrofibry Autoglym mogą być prane w pralce?
A: Tak, pierz je w pralce w niskiej temperaturze, używając płynnego (nie w postaci proszku) środka czyszczącego oraz nie używaj płynu zmiękczającego.