High Performance Tyre Gel

Super, długotrwały żel do opon, który pozostawia zarówno wysoki połysk lub naturalne satynowe wykończenie.
Perfekcyjnie pokryte opony uzupełniają wygląd twojego czystego samochodu. Wysokiej klasy 'Tyre Gel' jest długotrwałym środkiem ochronnym o słodkim zapachu. Zawiera on aktywne polimery silikonu, które nadają oponom głęboki połysk i trwałość. W celu zapewnienia precyzyjnego i równomiernego pokrycia zastosuj w połączeniu z 'Perfect Polish Applicator'. Dzięki temu produktowi uzyskasz opony o wysokim połysku lub naturalnym efekcie nowej opony, w zależności od tego, co wolisz.

Sposób użycia:

  1. Dla osiągnięcia najlepszego rezultatu upewnij się, że twoje opony są czyste i suche. Nanieś niewielką ilość 'High Performance Tyre Gel' za pomocą 'Perfect Polish Applicator'.
  2. Rozprowadź żel na wszystkich konturach ściany opony, jeżeli to konieczne to nanieś więcej produktu.
  3. Pozostaw do wyschnięcia na kilku minut w celu uzyskania wykończenia o wysokim połysku lub natychmiast wytrzyj za pomocą czystej ściereczki z mikrofibry aby uzyskać satynowy połysk.
Wskazówka profesjonalisty: W celu uzyskania ultra-wysokiego połysku nanieś drugą warstwę jak tylko wyschnie ta pierwsza.
Ze względu na właściwości ślizgowe stosuj tylko w zalecanych miejscach. Nie stosuj do opon motocyklowych.

Q: Czym różni się ten produkt od Instant Tyre Dressing?
A: Instant Tyre Dressing to płyn do rozpylania, który może być nałożony na mokre lub suche opony. High Performance Tyre Gel może być pozostawiony w celu uzyskania wysokiego połysku lub przetarty aby uzyskać bardziej naturalne matowe wykończenie.

Q: Co powinienem użyć aby nałożyć ten produkt?
A: Nowy High Performance Tyre Gel można stosować za pomocą Autoglym Perfect Polish Applicator. Ten aplikator pozwala na bardziej szczegółową aplikację i dzięki temu żel oferuję bardziej długotrwałe wykończenie. Tak jak w przypadku Instant Tyre Dressing, wysoki połysk jest osiągalny bez polerowania, a przetarcie gdy żel jest jeszcze mokry pozwala uzyskać bardziej naturalne, satynowe, wykończenie.

Q: Co się stanie jeżeli High Performance Tyre Gel zostanie użyty na mokrych oponach?
A: Zalecamy, pozwolić wyschnąć świeżo umytym oponom lub je przynajmniej wytrzeć do sucha przed nałożeniem produktu. Dzięki temu High Performance Tyre Gel schnie równomiernie i pozostawi ciągle doskonałe wykończenie opon. Nakładanie na mokre koła może skutkować nierównomiernym, plamistym wykończeniem.

Q: Czy ten produkt może być używany na motocyklach lub rowerach?
A: Nie. Ten produkt pozostawia efekt połysku, który może być śliski - nie używaj na oponach motocyklowych lub rowerpwych ani na powierzchniach sterujących jakiegokolwiek pojazdu.

Video Produktu