InstaDry

Superchłonna, ściereczka z mikrofibry ze specjalną powłoką dla szybkiego, wolnego od smug wykończenia lakieru i szkła.
Podjęliśmy współpracę z firmą Vileda aby dostarczyć tobie mikrofibrę z powłoką PVA, która oferuje doskonałą wydajność. 'InstDry' jest niewiarygodnie chłonny. Nie tylko zapewnia idealne, wolne od smug wykończenie na lakierze czy szkle ale znacząco skraca czas suszenia. Jego wyjątkowa powłoka pomaga uwolnić jakikolwiek uwięziony brud zostawiając znacznie mniej cząstek w ściereczce po jej wypłukaniu. Najważniejsza wskazówka - większości skór z irchy trzeba użyć kilka razy aby uzyskać pożądany efekt ale InstaDry działa perfekcyjnie już od pierwszego użycia.

Instrukcja pielęgnacyjna:
Po użyciu, wypłucz ręcznie w zimnej wodzie i pozostaw do wyschnięcia. Jakkolwiek jeżeli to będzie konieczne może być wybrany w pralce z dodatkiem łagodnego środka czyszczącego.

Q: Co to jest InstaDry?
A: Jest to wysoce skuteczna nowa ściereczka do osuszania stworzona by być super-chłonną i pozostawić wykończenie wolne od smug na wszystkich powierzchniach zewnętrznych. Jest ona szczególnie skuteczna na szkle.

Q: Jak ona działa?
A: Jej bazą jest dzianina z mikrofibry zapewniająca doskonałą wydajność czyszczenia, ponadto posiada wyjątkowo impregnację z PVA, która zapewnia zwolnienie cząsteczek brudu podczas spłukiwania. Dzięki temu ściereczka dłużej pozostaje czysta i minimalizuje ryzyko pojawienia się w ściereczce zanieczyszczeń powodujących zadrapania.

Q: Czym InstaDry różni się od typowych ściereczek z irchy lub ręczników suszących?
A: Po wypłukaniu we wiadrze InstaDry utrzymuje w sobie 40 razy mniej cząsteczek w porównaniu do konwencjonalnych ściereczek czyszczących z dzianiny z mikrofibry.

Powierzchnie schną szybciej z mniejszą ilością smug, gdyż InstaDry zwalnia 50% mniej wody na powierzchnie niż konwencjonalne ściereczki z dzianiny z mikrofibry.

AquaDry jest wchłaniającą i trudno zużywającą się syntetyczną irchą, która zastępuje tradycyjną skórce, do stosowania w środku i na zewnątrz.

Hi-Tech Microfibre Drying Towel czyni suszenie twojego samochodu bardzo łatwym.

Ręcznik o rozmiarze 60 x 60 cm utrzymuje dużą ilość wody i jest łatwy do wykręcenia. Jest bardzo elastyczny i może dotrzeć do najbardziej kłopotliwych miejsc, w których gromadzi się woda. Złóż 4 razy aby uzyskać 8 czystych, gotowych do pracy ścian.

Stosuj go na szybach i lakierze bez smug zaraz po myciu.

Q: Kiedy powinienem stosować InstaDry, na jakich powierzchniach pracuje?
A: Jest idealna dla wszystkich powierzchni zewnętrznych m.in. lakieru, elementów metalowych i plastików. Aczkolwiek jest szczególnie skuteczna na szkle, zostawiając perfekcyjne wolne od smug i plam wykończenie.

Q: Jak powinienem czyścić InstaDry?
A: Jedną z głównych właściwości InstaDry jest to jak dobrze wypłukuje się w zimnej wodzie. Nie musi być prana w pralce jak to często bywa z innymi ściereczkami do suszenia. To oszczędza nam koszt detergentu oraz pralki. Jeżeli i kiedy użytkownik chce ją prać w pralce, ściereczka wytrzyma do 50 prań zanim zacznie się rozpadać.

Q: Czy może być stosowana we wnętrzach?
A: Nie, nie została stworzona do pracy we wnętrzach czy tapicerce. Do powierzchni wewnętrznych będziemy cały czas polecać Autoglym Aqua Dry.

Q: Czy mogę zastosować InstaDry na dachu z tkaniny?
A: Nie, ona nie została stworzona do pracy na dachach z tkaniny. Do dachów z tkaniny będziemy cały czas polecać Autoglym Aqua Dry.