Leather Care Balm

Starannie zmieszana emulsja o neutralnym pH zawierająca mydła, naturalne oleje i środki impregnujące, która odżywia i nawilża skórę pojazdu.
Ekstremalnie gorąca i zimna pogoda w połączeniu z klimatyzacją mogą odcisnąć swoje piętno na twojej skórzanej tapicerce. Jakkolwiek została ona stworzona by być bardzo trwałą, jednak pewne rodzaje skór mogą wysychać na przestrzeni czasu oraz pękać. 'Leather Care Balm' zapewnia twojej skórze oleje, których ona potrzebuje bez pozostawiania jakiegokolwiek nienaturalnego połysku, nie tworzy lepkich czy tłustych osadów a jedynie naturalne, matowe wykończenie. Używaj 'Leather Care Blam' dwa razy w ciągu roku lub po zastosowaniu 'Leather Cleaner' w celu utrzymania skóry elastycznej i bez pęknięć. W cieplejszych klimatach może być wymagane częstsze stosowanie środka 'Leather Care Blam' Wskazówka profesjonalisty: Zawsze używaj produkt 'Leather Cleaner' jako pierwszy w celu zapewnienia pełnego wchłonięcia balsamu 'Leather Care Balm' w głąb czystej, suchej powierzchni skóry. Produkt ten nie jest odpowiedni do stosowania na skórze w gospodarstwie domowym.

  1. Zawsze jako pierwszy zastosuj ' Leather Cleaner' aby zapewnić 'Leather Care Balm' pełne wchłonięcie w czystą, suchą powierzchnię.
  2. Dobrze wstrząśnij i sprawdź najpierw w mało widocznym miejscu w celu weryfikacji pod kątem trwałości koloru.
  3. Wlej oszczędnie ' Leather Care Balm' na aplikator do polerowania lub na miękką ściereczkę. Delikatnie wmasuj w powierzchnię skóry.
  4. Zostaw balsam na kilka minut w celu jego pełnego wchłonięcia a następnie wypoleruj za pomocą czystej ściereczki z mikrofibry.
Tylko do użytku na skórach samochodowych, nie odpowiedni do nieuszczelnionej skóry, zamszu ani bardzo porowatych powierzchni.

Q: Czy Leather Cleaner Balm jest odpowiedni to stosowania na skórze domowej?
A: Nie zalecamy używania Leather Care Balm do skóry na skórze domowej, gdyż był on jedynie przetestowany na skórze samochodowej. Ze względu na szeroką gamę wykończeń dostępnych na skórze domowej nie możemy zagwarantować kompatybilności.

Q: Czy mogę używać Leather Cleaner Balm na perforowanych, skórzanych siedzeniach?
A: Tak, aczkolwiek radzimy nakładać oszczędnie na aplikator, aby uniknąć wypełniania perforacji środkiem Leather Cleaner Balm. Możesz powtórzyć proces w celu zapewnienia pełnego odżywienia skóry, bez pozostawienia nadmiaru resztek.

Video Produktu