Leather Cleaner

Neutralna formuła pH, która szybko i bezpiecznie czyści powierzchnie wszystkich skór samochodowych i skór sztucznych.
Skóra wymaga specjalnego zestawu produktów w celu zapewnienia tym wytrzymałym, lecz wrażliwym chemicznie powierzchniom, pozostanie w idealnej kondycji. 'Leather Cleaner' nie doda połysku twojemu siedzeniu ale pozostawi je z naturalnym, matowym wykończeniem. Jest wolny od silikonów i innych środków maskujących, które mogą pozostawić nieprzyjemne wrażenie we wnętrzu. Pielęgnacja skóry jest łatwa, krok 1 – czyszczenie, krok 2 – ochrona. 'Leather Cleaner' jest roztworem o neutralnym pH, który delikatnie czyści, pozostawiając naturalne, matowe wykończenie gotowe do ochrony przy użyciu 'Leather Care Balm' Wskazówka profesjonalisty: Nałóż 'Leather Care Balm' po czyszczeniu by utrzymać skórę elastyczną i bez pęknięć. 'Leather Cleaner nie jest odpowiedni do stosowania na skórze w gospodarstwie domowym.

  1. Odkurz dokładnie wnętrze, używając miękką szczotkę aby usunąć jak najwięcej kurzu i brudu.
  2. Dobrze wstrząśnij i sprawdź najpierw na małym, niewidocznym miejscu by sprawdzić czy nie będzie plam od wody i pod kątem trwałości koloru.
  3. Rozpyl oszczędnie 'Leather Cleaner' na ściereczkę z mikrofibry i delikatnie nanieś na skórę, czyniąc to dłużej na wszelkich plamach lub miejscach, w których gromadzi się brud.
  4. Po dwóch minutach usuń pozostający środek czyszczący i brud przecierając te miejsce wilgotną ściereczką ' Hi-Tech Aqua-Dry', płucząc ją często w czystej wodzie.
  5. Pozwól powierzchni wyschnąć aby uzyskać naturalne wykończenie a następnie zabezpiecz za pomocą 'Leather Care Balm'.
Tylko do użytku na skórach samochodowych, nie odpowiedni do nieuszczelnionej skóry, zamszu ani bardzo porowatych powierzchni.

Q: Czy Leather Cleaner jest odpowiedni to stosowania na skórze domowej?
A: Nie zalecamy używania naszych produktów do skóry na skórze domowej, gdyż są one jedynie przetestowane na skórze samochodowej. Ze względu na szeroką gamę wykończeń dostępnych na skórze domowej nie możemy zagwarantować kompatybilności.

Q: Czy mogę używać Leather Cleaner na perforowanych, skórzanych siedzeniach?
A: Tak, aczkolwiek radzimy nakładać oszczędnie, aby uniknąć wypełniania perforacji środkiem Leather Cleaner.

Video Produktu