Motorcycle Cleaner

Szybkie i łatwe czyszczenie dla wspaniałej maszyny.
Wiemy jak bardzo kochasz twój motor i jak chcesz aby miał on w życiu wszystko co najlepsze. Środek 'Motorcykle Cleaner' jest niekorodującą, opartą na wodzie formułą, która może być bezpiecznie i skutecznie stosowana w każdym miejscu twojego motocykla, nie ważne jak egzotyczny on jest. Szybko rozpuszcza brud drogowy, sól, pył hamulcowy, olej, smar i resztki owadów pozostawiając twój motor olśniewająco czystym.

  1. Nie używaj w miejscu narażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i upewnij się, że wszystkie powierzchnie są zimne w dotyku. Zapobiegnie to wysychaniu środka czyszczącego podczas użycia
  2. Spłucz motor zimną wodą i nanieś obficie' Motorcycle Cleaner' tylko w jednym miejscu naraz.
  3. Użyj szczotki by dotrzeć w trudno dostępne i mocno zabrudzone miejsca. Na lakierze i łatwo dostępnych elementach użyj miękką gąbkę.
  4. Spłucz dokładnie wodą i przejdź do następnego miejsca.

Q: Czy naprawdę mogę nakładać Motorcycle Cleaner w każdym miejscu motocykla?
A: Oczywiście! Przed użyciem zawsze upewnij się, że wszystkie powierzchnie motocykla są chłodne, zawsze zalecamy czyszczenie tylko jednego miejsca motoru naraz a potem spłukać je wodą i przejść dalej, jest bardzo ważnym aby nie pozwolić produktowy wyschnąć na motocyklu.