Odour Eliminator

Aktywny preparat, który nie tylko maskuje brzydkie zapachy ale również je niszczy, przełamuje uporczywe zapachy takie jak nikotyna, zwierzęta, jedzenie lub może łatwo być użyty do odświeżenia twojego wnętrza.
Odour Eliminator' jest złożoną formułą chemiczną, która wyszukuje brzydkie zapachy i je neutralizuje. Spryskaj maty, dywaniki i siedzenia w celu neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Zawsze zalecamy gruntowne czyszczenie za pomocą produktu 'Interior Shampoo' w celu usunięcia źródeł brzydkich zapachów ale jeżeli nie jest to możliwe 'Odour Eliminator' jest idealnym rozwiązaniem tymczasowym. Jest szczególnie przydatny w przypadku uporczywych zapachów jak np. dym papierosowy, zwierzęta lub rozlane jedzenie czy napoje.

  1. Nałóż oszczędnie na dywaniki lub elementy wykończeniowe z tkaniny.
  2. Usuń nadmiar sprayu czystą ściereczką z mikrofibry.
  3. Jeżeli zapachy się utrzymują to w celu trwałego usunięcia źródła nieprzyjemnego zapachu wyczyść to miejsce dokładnie za pomocą 'Interior Shampoo'.

Q: Czym różni się Odour Eliminator od standardowego odświeżacza powietrza?
A: Odour Eliminator aktywnie szuka źródła brzydkich zapachów i je neutralizuje. Może być nakładany bezpośrednio na powierzchnie z tkaniny w celu trwałego usunięcia nieprzyjemnego zapachu u źródła.

Video Produktu