Polar Blast

Bogata, śnieżna pianka do aplikacji za pomocą myjki ciśnieniowej lub pistoletu do pianki.
Polar Blast' to śnieżna piana dostępna w 2,5 litrowym pojemniku, może być nakładana za pomocą myjki ciśnieniowej lub pistolety piankowego jako mycie wstępne. Gęsta piana pokrywa pojazd niczym kocem, który przylega do lakieru w celu łagodnego rozpuszczenia brudu i trudnych zanieczyszczeń przed myciem szamponem. Obniża to ryzyka powstawania rys i kolistych zadrapań spowodowanych przez gąbkę lub rękawicę myjącą przesuwaną po trudnych zabrudzeniach. 'Polar Blast' może być stosowany zamiast szamponu jeżeli pojazd nie jest mocno pokryty zabrudzeniami, dla pewności spłucz najpierw pojazd wodą w celu usunięcia górnej warstwy brudu. Jego neutralna formuła pH nie usunie żadnej z występujących warstw pasty polerskiej czy wosku.

  1. Przed rozpoczęciem sprawdź czy karoseria i koła są zimne w dotyku i nie są narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  2. 'Polar Blast' może być stosowany o różnych stężeniach w zależności od pożądanej gęstości piany. Dobrym punktem startowym jest wlanie do butelki na pianę 100ml środka i 500ml wody. Wyreguluj ustawienia pistoletu do piany zgodnie z potrzebą zwiększając bądź redukując pianę.
  3. Rozpyl 'Polar Blast' na pojazd, zaczynając od dołu, upewnij się, że wszystkie powierzchnie zewnętrzne są pokryte w tym szkło i koła.
  4. Daj 'Polar Blast' do 10 minut na osadzenie się i rozluźnienie brudu, jakkolwiek nie pozwól mu wyschnąć.
  5. Na koniec spłucz dokładnie wodą od dołu do góry.

Q: Co to jest Polar Blast?
A: Polar Blast to śnieżna piana, która może być nakładana za pomocą myjki ciśnieniowej lub pistoletu do piany. Pokrywa pojazd dużą ilością piany, która przywiera do lakieru, delikatnie luzując brud i trudne zabrudzenia przed myciem szamponem. Zmniejsza to ryzyko powstawania rys i kolistych zadrapań spowodowanych przez gąbkę lub rękawicę do mycia, przemieszczaną nad trudnymi zanieczyszczeniami. Polar Blast może być stosowany zamiast szamponu jeżeli pojazd nie jest mocno zabrudzony, pamiętaj tylko aby najpierw spłukać pojazd wodą w celu usunięcia głównej warstwy brudu.

Q: Czy Polar Blast ma neutralne pH?
A: Tak, jego pH jest neutralne i dlatego nie usunie wosku.

Q: Czy mogę użyć Polar Blast zamiast szamponu?
A: Polar Blast został opracowany głównie jako nowy produkt do mycia wstępnego. Używając go przed twoim regularnym szamponem Autoglym, zluzujesz silne brud i zanieczyszczenia oraz zacznie rozpuszczać film drogowy. To znacząco obniży ryzyko zanieczyszczeń rysujących twój lakier jeśli rozprowadzisz pianę szamponu za pomocą gąbki lub rękawicy myjącej.

Q: Zalecamy jego stosowanie zamiast szamponu, jedynie jeżeli twój lakier jest lekko zabrudzony. W tych okolicznościach proszę najpierw spłukać pojazd aby usunąć wszelkie mocniejsze zanieczyszczenia.
A: Polar Blast został opracowany do stosowania z myjką ciśnieniową, nie zalecamy stosować go z wiadra.

Q: Czy powinienem rozprowadzić pianę wytworzoną przez Polar Blast?
A: Nie zalecamy tego jako część etapu wstępnego mycia. Pozwól aby produkt przebywał na lakierze do 10 minut. Umożliwi to Polar Blast bezpieczne zmiękczenie i poluzowanie zabrudzeń, przed spłukaniem myjką ciśnieniową.

Q: Jaki jest zalecany stopień rozcieńczenia dla Polar Blast?
A: To tak naprawdę zależy od kilku czynników m. in. poziomu piany, który chciałbyś osiągnąć, ustawień twojej myjki ciśnieniowej i twardości wody w twoim obszarze.

Podsumowując, produkt został opracowany tak, aby działał świetnie przy 1 jednostce Polar Blast na 10 jednostek wody. Byliśmy bardzo zadowoleni ze skuteczności produktu rozcieńczonego w stosunku 1:5.

Wstępnie rozcieńcz, aby zrobić około pół litra rozcieńczonego roztworu, a następnie napełnij butelkę twojego pistoletu do piany.

Q: Czy mogę użyć tego produktu we wiadrze, a nie w myjce ciśnieniowej?
A: Polar Blast został stworzony i opracowany do użycia z pistoletem na pianę przymocowanym do myjki ciśnieniowej. Nie zalecamy używania tego produktu we wiadrze.

Polar Blast (263.74 kB)

Video Produktu