Polar Seal

Hydrofobowa powłoka ochronna dla szybkiego i łatwego uzyskania wykończenia o wysokim połysku.

Polar Seal' jest powłoką ochronną, która została specjalnie opracowana do stosowania za pomocą myjki ciśnieniowej z pistoletem do piany. Nadaje lakierowi hydrofobową warstwę, która powoduje spływanie wody na powierzchnię, co redukuje czas schnięcia samochodu. Po prostu spryskaj na czysty, mokry pojazd, spłucz i osusz aby uzyskać wykończenie o wysokim połysku.

Unikaj przedostawania się nierozcieńczonego produktu na asfalt, beton lub cement.

  1. Przed rozpoczęciem sprawdź czy karoseria i koła są zimne w dotyku i nie są narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  2. Zalecamy rozpocząć ze śnieżną pianą tak jak w przypadku 'Polar Blast'aby łagodnie rozpuścić brud, a następnie użyć 'Polar Wash' w celu usunięcia brudu lub zanieczyszczeń z lakieru.
  3. Wymagana jest jedynie mała ilość środka 'Polar Seal'. Wlej nie więcej niż 40 ml (4 nakrętki) do butelki na pianę a następnie dodaj przynajmniej 200ml wody. To powinno być wszystko czego potrzebujesz do stworzenia gotowego roztworu potrzebnego do pokrycia twojego pojazdu. Nie przyniesie to żadnych korzyści jeżeli zastosujesz więcej niż 40 ml, gdyż nadmierne zastosowanie może zagrozić efektowi końcowemu.
  4. Rozpyl 'Polar Seal' na czysty, mokry pojazd, upewniając się, że wszystkie powierzchnie zewnętrzne są nim pokryte, aczkolwiek unikaj bezpośredniej aplikacji na przednią szybę.
  5. Dokładnie spłucz i wysusz samochód w celu uzyskania wykończenia o wysokim połysku, które dodatkowo chronione jest hydrofobową powłoką. Samochód musi być suszony za pomocą ściereczki, niedopuszczalne jest suszenie zostawiając samochód na powietrzu, gdyż mogą się pojawić plamy po wodzie.
Użyj 'Autoglym Fast Glass' w celu wyczyszczenia przedniej szyby i piór wycieraczek aby zapewnić, że nie będą pojawiać się żadne smugi.
Nie zalecamy stosowania częściej niż raz w miesiącu.
'Polar Seal' nie jest odpowiedni do użycia na kabrioletach oraz motocyklach.
Nie przechowuj rozcieńczonego produktu. Po użyciu przepłucz proszę butelkę na pianę i lancę myjki ciśnieniowej.
Najważniejsza wskazówka: Dla optymalnego wykończenia, wysusz za pomocą ściereczki ' Autoglym InstaDry'

Q: Co to jest Polar Seal?
A: Jest to powłoka stworzona specjalnie do stosowania z myjką ciśnieniową? Jest to element powlekający (trzeci i finalny poziom) trzystopniowego zakresu procesu Polar. Jest poprzedzony myciem wstępnym środkiem Polar Blast i myciem szamponem środkiem Polar Wash.

Q: Czy Polar Seal jest bezpieczny dla wosku?
A: Polar Seal jest bezpieczny dla wosku, w sytuacji gdy na lakierze jest wosk to zalecamy aby Polar Seal był stosowany na zewnętrzna powłoka. Nie ma potrzeby aby usuwać wosk lub inne powłoki ochronne przed nałożeniem Polar Seal.

Q: Czy Polar Seal ma neutralne pH?
A: Polar Seal ma neutralne pH i może być stosowany na zewnątrz całego pojazdu, z wyjątkiem przedniej szyby.

Q: Czy stosuję Polar Seal zamiast wosku?
A: Polar Seal jest trwaą, hydrofobą powłoką. Jednakże nie oferuje tak samo trwałej ochrony jak Ultra High Definnition czy Extra Gloss Protection.

Q: Czy mam rozprowadzić pianę od razu po nałożeniu Polar Seal?
A: Nie, to nie jest konieczne. Pojazd powinien być czysty przed nałożeniem Polar Seal, idealnie gdyby był wyczyszczony za pomocą Polar Blast i Polar Wash. Polar Seal powinien być rozpylony na wszystkie powierzchnie zewnętrzne z wyjątkiem przedniej szyby a potem natychmiast spłukany.

Q: Jaki jest zalecany stopień rozcieńczenia Polar Seal?
A: Zdecydowanie nie zalecamy stosowania więcej niż 40ml Polar Seal na 200ml wody. Nadmierne użycie może spowodować tworzenie się plamek i znacząco obniżyć skuteczność Polar Seal. Stosując więcej produktu nie poprawisz głębi połysku ani nie większych jego trwałości.

Q: Dlaczego nie jest zalecane stosować produkt na przednią szybę?
A: Polar Seal zawiera silikony, które w niektórych przypadkach mogą tworzyć smugi po włączeniu wycieraczek na przedniej szybie. Zalecamy czyszczenie przedniej szyby po zastosowaniu na reszcie twojego samochodu środka Polar Seal, jako etap procesu czyszczenia twojego samochodu.

Q: Na jak długo powinienem zostawić Polar Seal na moim lakierze?
A: Jest ważne aby Polar Seal nie wyschnął na powierzchni pojazdu. Jak tylko samochód zostanie pokryty to od razu powinien zostać spłukany.

Q: Czy Polar Seal może być stosowany na stopach i zewnętrznych plastikach?
A: Tak, zalecamy zastosowanie Polar Seal na wszystkich powierzchniach zewnętrznych z wyjątkiem przedniej szyby.

Q: Czy będzie w porządku jak zostawię Polar Seal w butelce na pianę?
A: Zalecamy stosowanie tylko takiej ilości produktu potrzebnej do pojedynczej aplikacji. Ponadto zalecamy dokładnie wypłukanie butelki na pianę po jej użyciu.

Q: Jak często muszę stosować Polar Seal?
A: Nie ma korzyści z budowania warstw Polar Seal. Zalecamy ponowne nałożenie w przypadku obniżenia się kropelowania wody. Z pewnością nie zalecamy stosowania częściej niż raz w miesiącu.

Q: Jakie są instrukcje obsługi Polar Seal?
A: Zobacz 'Jak stosować ten produkt'

Polar Seal (288.74 kB)

Video Produktu