Pure Shampoo

Pieniący się szampon, który szybko usuwa codzienne zabrudzenia w celu uzyskania wykończenia wolnego od smug.

Available In Product Volume :

  • 500ml
  • 1 litre
Piskliwy, czysty lakier jest istotną częścią procedury pielęgnacji samochodu. 'Pure Shampoo' jest łatwy w użyciu i bezpieczny, dzięki neutralnej formule pH. Jego intensywna piana szybka rozkłada się i usuwa codzienne zabrudzenia z twojego pojazdu. Pure Shampoo jest mocno pieniącym, o neutralnym pH, 'czystym' szamponem, który czyści samochód wyjątkowo dokładnie ale nie robi nic poza tym. Nie zostawia żadnej warstwy ochronnej, ani nie ma żadnych innych dodatków. Brak wzmacniaczy połysku, wosku oraz podobnych dodatków czyni go odpowiednim do czyszczenia matowych lub satynowych wykończeń. 'Pure Shampoo' jest bezpieczny dla wosku. W celu uzyskania długo trwającego połysku, zastosuj 'Rapid Aqua Wax'. Poprzednia nazwa 'Bodywork Shampoo'.

  1. Dobrze wstrząśnij. Wlej 3 pełne nakrętki do wiadra i dodaj 10 litrów wody.
  2. Spłucz karoserię za pomocą węża zanim zaczniesz spłukiwać nadmiar brudu. Zawsze pracuj na chłodnej powierzchni, umyj samochód rozpoczynając od dachu do dołu. Nie pozwól aby szampon wysechł na powierzchni samochodu.
  3. Dobrze spłucz czystą wodą i wysusz za pomocą ręcznika 'Microfibre Drying Towel' aby zapobiec powstaniu plam wodnych. Jeżeli używasz ' Rapid Aqua Wax' nie ma potrzeby suszenia samochodu.

Q: Czy Pure Shampoo jest bezpieczny dla wosku i uszczelniacza?
A: Tak, Pure Shampoo nie zmyje bądź ściągnie wosku czy uszczelniacza.

Q: Czy Pure Shampoo ma neutralne pH?
A: Tak, Pure Shampoo Conditioner jest szamponem o neutralnym pH.

Q: Czy może nanieść Pure Shampoo za pomocą myjki ciśnieniowej?
A: Pure Shampoo może być naniesiony za pomocą myjki ciśnieniowej aczkolwiek jako alternatywę możesz woleć zastosować nasz 'szyty na miarę' produkt Autoglym Polar Series, gdyż został on specjalnie opracowany do stosowania za pomocą myjek ciśnieniowych.

Q: Czy powinienem użyć ciepłej bądź zimnej wody z Pure Shampoo?
A: Możesz użyć zarówno ciepłą jak i zimną wodę - w zależności, którą wolisz. Unikaj bardzo gorącej wody, ponieważ może ona spowodować schnięcie szamponu na powierzchni pojazdu.