Rapid Aqua Wax

Najszybsza droga do długotrwałego połysku.
Produkt 'Rapid Aqua Wax' jest najbardziej strzeżoną tajemnicą w pielęgnacji samochodów. Nasz wosk na bazie wosku karnauba może być stosowany bezpośrednio na mokry pojazd od razu po myciu, w krótkim czasie dając tobie przepiękne wykończenie mocnego wosku. Może być stosowany to ochrony wszystkich powierzchni zewnętrznych m. in. lakieru, plastiku, gumy i szkła pozostawiając tobie samochód, z którego będziesz niezmiernie dumny. W 2015 roku zwycięzca nagrody 'Best Buy' w teście grupowym mokrych wosków Auto Expressu. Zawiera prawdziwy wosk karnauba.

  1. Umyj pojazd za pomocą 'Autoglym Shampoo' i pozostaw mokry.
  2. Dobrze wstrząśnij i nanieś oszczędnie 'Rapid Aqua Wax' na wszystkie zewnętrzne powierzchnie, poza szybą przednią. Dwu-, trzykrotne spryskanie na panel jest wystarczające.
  3. W celu rozprowadzenia wosku użyj czystą ściereczkę z mikrofibry dopóki nie powstanie równomierna powłoka na wszystkich powierzchniach.
  4. Następnie poleruj do uzyskania połysku drugą, czystą i suchą ściereczką z mikrofibry.
  5. Stań z boku i podziwiaj.

Q: Czy Rapid Aqua Wax jest prawdziwym woskiem czy też pastą polerską i czy zalecacie zastosowanie go pomiędzy zabiegami High Definition Wax.
A: Rapid Aqua Wax jest woskiem i nie jest pastą polerską. Aqua Wax zawiera wosk carnauba i stanowi idealne uzupełnienie pomiędzy aplikacjami High Definition Wax.

Q: Czy mogę używać Rapid Aqua Wax na felgach aluminiowych?
A: Tak, możesz użyć Rapid Aqua Wax na felgach aluminiowych.

Q: Czy po umyciu i wysuszeniu samochodu możesz używać Rapid Aqua Wax w połączeniu z Super Resin Polish?
A: Tak, jeśli samochód został wypolerowany za pomocą Super Resin Polish, Rapid Aqua Wax może być użyty po następnym myciu jako wosk uzupełniający w celu przywrócenia połysku. Rapid Aqua Wax powinien być zawsze nakładany na wilgotny samochód, zatem idealny czas na jego zastosowanie jest zaraz po jego umyciu.

Q: Czy Aqua Wax usunie Extra Gloss Protection?
A: Nie, Aqua Wax nie usunie Extra Gloss Protection. Aqua Wax będzie stanowić nową powłokę na każdym wcześniejszym wykończeniu.

Q: Jak mam wyprać moje ściereczki Rapid Aqua Wax?
A: Pierz ręczniki z mikrofibry Rapid Aqua Wax w pralce w niskiej temperaturze, używając płynnego środka czyszczącego, nie proszku oraz nie używaj płynu zmiękczającego.