Scratch Removal Complete Kit

Wszystko czego potrzebujesz do usunięcia rys z lakieru.
Nie ważne jak bardzo jesteś ostrożny, rysy i koliste zadrapania będą się pojawiać. Jeżeli są one za głębokie aby usunąć je za pomocą 'Sper Resin Polsih', potrzebna jest do tego nowa koncepcja i tu z pomocą przychodzi zestaw 'Scratch Removal Complete Kit'. Produkt ten został starannie zmieszany do osiągnięcia optymalnej równowagi między głęboką penetracją a efektem wysokiego połysku. Ważne: Niestety nie wszystkie rysy mogę być całkowicie usunięte. Jeżeli rysa jest zbyt głęboka aby usunąć ją ręcznie, jej wygląd może być ciągle znacznie polepszony ale mimo to może wymagać profesjonalnego jej usunięcia w celu całkowitej naprawy. Zawartość: 100ml Scratch Remover 100ml Super Resin Polish Hi-Tech Finishing Cloth Scratch Removal Applicator

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij i nałóż dwie ilości wielkości ziarnka grochu środka 'Scratch Remover' na białą stronę pianki aplikatora.
  2. Stosując pewny nacisk, nałóż 'Scratch Remover' stosując ruchy góra-dół a następnie lewo-prawo. Stosuj środek 'Scratch Remover' jedynie w naruszonych miejscach, jeżeli to możliwe unikaj kontaktu z otaczającym te miejsca lakierem.
  3. Po 30 sekundach ważne jest aby sprawdzić postęp. Nałóż więcej produktu i powtórz proces jeżeli to będzie konieczne.
  4. Jak tylko rysa zostanie usunięta (lub znacząco ulepszona) kontynuuj pracę z pozostałą ilością środka, stosując delikatny nacisk w tym miejscu, aby uzyskać połysk.
  5. Wytrzyj resztę stosując czystą ściereczkę z mikrofibry.
  6. Jak tylko rysa zostanie usunięta, dokończ proces polerując resztę samochodu za pomocą ' Super Resin Polish' (w zestawie), dzięki czemu uzyskasz wspaniale wykończenie o wysokim połysku.

Q: Czy ten produkt jest bezpieczny w użyciu na wszystkich typach farb np. matowych czy metalicznych?
A: Scratch Remover jest bezpieczny w użyciu na lakierach o jednolitym kolorze i metalicznych, nie powinien być stosowany na lakierach matowych czy satynowych. Jeżeli nie masz pewności to proszę skontaktuj się z Autoglym w celu uzyskania porady.

Q: Jaka jest różnica między Scratch Remover a Paint Renovator?
A: Autoglym Paint Renovator został pierwotnie opracowany do renowacji farb, które uległy utlenieniu, wyblaknięciu lub postarzeniu. Został on stworzony do pracy na większych panelach niż na mniejszych zadrapaniach. Ma mniejsze właściwości ścierające względem Srtach Remover, więce jest mniej skuteczny w usuwaniu rys, które spenetrowały lakiej bardziej niż utlenianie. Scratch Remover został przede wszystkim stworzony do usuwania rys.

Q: Czy produkt może być stosowany na szkle?
A: Produkt został stworzony do usuwania rys z lakieru samochodowego. Nie powinien być stosowany na szkle lub jego plastikowych zamiennikach.

Video Produktu