Super Resin Polish

Legenda w świecie pielęgnacji samochodu, stosowany do usuwania drobnych zadrapań i rys oraz do przywrócenia połysku wszystkich rodzajów lakierów.

Available In Product Volume :

  • 500ml
  • 1 litre
Słynna butelka może być znaleziona w garażach na całym świecie, była z miłością stosowana na wszystkim począwszy od superszybkich samochodów, bezcennych klasykach aż do aut rodzinnych. Nie tylko przywróci połysk matowym powierzchniom ale ponadto jest idealny to usuwania drobnych zadrapań i rys zarówno na nowych jak i starym lakierze. Używaj co kilka miesięcy w zależności od potrzeby w celu utrzymania wspaniałego połysku. Niepokonany, czterokrotny zwycięzca nagrody roku w kategorii 'Detailing World’s Polish'

  1. Umyj i wysusz lakier.
  2. Dobrze wstrząśnij i wlej niewielką ilość na aplikator do polerowania.
  3. Nałóż cienką warstwę na lakier pokrywającymi się okrężnymi ruchami aby zapewnić równomierne pokrycie. Zwiększ nacisk w miejscu wszelkich śladów, rys lub matowych plam. Pozostaw do wyschnięcia. Nie nakładaj na niemalowane, gumowe lub plastikowe elementy wykończeniowe.
  4. Wypoleruj za pomocą 'Hi-Tech Finishing Cloth'.
  5. Stań z boku i podziwiaj uzyskany połysk.

Q: Czy Super Resin Polish zawiera silikon?
A: Tak, Super Resin Polish zawiera silikon.

Q: Czy Super Resin Polish zawiera wosk?
A: Tak, Super Resin Polish zawiera wosk ochronny. Jeżeli chciałbyś rozszerzyć i przedłużyć ochronę to jako następny zastosuj środek High Definition Wax lub Extra Glosss Protection.

Q: Czy mogę stosować Super Resin Polish na niemalowane, plastikowe zderzaki i elementy wykończeniowe?
A: Super Resin Polish jest jedynie odpowiedni dla malowanej karoserii. Jeżeli jakakolwiek resztka środka Super Resin Polish wejdzie w kontakt z niemalowaną powierzchnią to w celu jej usunięcia zastosuj Autoglym Fast Glass z Hi-Tech Microfibre.

Przed i po

Przed Po

Video Produktu