Ultimate Screenwash

Bardzo skoncentrowana formuła, która zachowuje swoje właściwości będąc stosowaną w swojej czystej postaci i nie zamarza w temperaturze -45°C.
Wysokiej wydajności płyn do spryskiwaczy zapewnia przejrzystą szybę w każdych warunkach pogodowych i drogowych. 'Ultimate Screenwash' jest idealnym wyborem dla wszystkich pojazdów i spryskiwaczy w tym spryskiwaczy reflektorów. Usuwa wszystkie rodzaje zabrudzeń i nie zamarza w temperaturze -45°C. Butelka może wyglądać na małą ale z 500ml zrobimy do 8 litrów płynu do spryskiwaczy, który łatwo usunie brud drogowy, resztki owadów i wszystko inne co może znaleźć się na twojej przedniej szybie. Podczas zimy stopień rozcieńczenia można dostosować do panujących temperatur, zachowując jednocześnie odpowiednie właściwości czyszczące. Odpowiedni do wszystkich typów spryskiwaczy, również do spryskiwaczy reflektorów, bezpieczny dla lakieru i elementów wykończeniowych.

Rozcieńczenie ˚C
Maksymalne rozcieńczenie 1:15 -1˚C
Optymalna czystość 1:9 -3˚C
Zima * 1:4 -6˚C
Sroga zima ** 1:2 -14˚C
Ekstremalna zima *** 1:1 -25˚C
**** 1:0 -45˚C
Optymalna czystość zalecana dla najlepszej skuteczności w lato, wiosnę oraz jesienią w przypadku temperatura powyżej -3°C.

Q: O jakim rozcieńczeniu powinienem zastosować Ultimate Screen Wash?
A: Dla optymalnej czystości zalecamy zastosowanie Ultimate Screenwash jako roztwór w proporcji 1:9. Optymalną czystość zalecamy dla najlepszej widoczności w lecie, na wiosnę bądź jesieni w temperaturze powyżej -3°C. Proszę spojrzeć na etykietę gdzie podanych jest więcej opcji roztworu w zależności od warunków pogodowych.