Ultra High Definition Shampoo

Luksusowy, mocno pieniący szampon o zniewalającym zapachu. Czyści lakier pozostawiając jedwabiście gładki efekt o wysokim połysku.
Przedstawiamy Autoglym Ultra High Definition. Zapierające dech w piersiach wykończenie, luksusowo gładkie z orzeźwiającymi, zmysłowymi zapachami. Produkty Ultra High Definition czynią z pielęgnacji samochodu czystą przyjemność. Ultra High Definition Shampoo jest luksusowym, mocno pieniącym się szamponem, który bardzo łatwo rozprowadza się po lakierze. Całkiem nowa formuła o neutralnym pH delikatnie usuwa zanieczyszczenia i brud drogowy tworząc wykończenie o wysokim połysku, które jest niewiarygodnie gładkie w dotyku. Taka jest droga Autoglym, zawsze taka była.

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij. Wlej 4 nakrętki do wiadra i dodaj 10 litrów ciepłej lub zimnej wody.
  2. Spłucz wężem nadwozie w celu usunięcia nadmiaru brudu. Zawsze pracuj na chłodnej powierzchni, umyj samochód od dachu do dołu, przemieszczając gąbkę lub rękawicę myjącą w prostych liniach. Nie pozwól aby szampon wyschnął na powierzchni samochodu.
  3. Spłucz dobrze czystą wodą i wysusz za pomocą ręcznika ' Microfibre Drying Towel', aby zapobiec tworzeniu się plam wodnych.

Q: Czy jest to szampon o neutralnym pH?
A: Tak.

Q: Czy mogę stosować ten produkt za pomocą myjki ciśnieniowej?
A: Ten szampon nie został opracowany lub przetestowany by być stosowanym za pomocą myjki ciśnieniowej. Jego lepkość może nie być kompatybilna z wieloma myjkami ciśnieniowymi.
Do stosowania za pomocą myjki ciśnieniowej zalecamy Autoglym Polar Series.

Q: Jaka jest korzyść dodatkowej piany?
A: Ultra High Deifinition produkuje mnóstwo miękkiej, gęstej piany. Piana utrzymuje się dłużej we wiadrze i na samochodzie. Pokrycie pianą nie tylko wskazuje gdzie już umyłeś samochód (zmniejszając ryzyko ominięcia obszarów) ale doskonały czas przylegania dodatkowo zapewnia tobie, że szampon rozluźnia i usuwa brud i nalot drogowy.

Video Produktu