Ultra High Definition Wax

Nasz najlepszy wosk stał się właśnie jeszcze lepszy. W celu uzyskania najlepszego, lustrzanego połysku, wydobycia więcej szczegółów, głębi i trwałości.
Przedstawiamy Autoglym Ultra High Definition. Zapierające dech w piersiach wykończenie, luksusowo gładkie z orzeźwiającymi, zmysłowymi zapachami. Produkty Ultra High Definition czynią z pielęgnacji samochodu czystą przyjemność. Ultra High Definition Wax jest rezultatem niezliczonej ilości godzin drobiazgowego rozwoju w naszych najnowocześniejszych laboratoriach w celu stworzenia naszego najbardziej luksusowego efektu wykończenia za pomocą wosku. Rozumiemy przyjemność ze stania z boku i podziwiania prawdziwie wciągającego, głębszego połysku. To dlatego Ultra High Definition Wax łączy w sobie najlepsze składniki w tym wosk Karnaub, aby wyjść poza blask salonu na zupełnie nowy poziom wykończenia. Taka jest droga Autoglym, zawsze taka była.

  1. Sprawdź twój czysty i suchy lakier pod kątem obecności zanieczyszczeń lub delikatnych zadrapań, a jeśli będzie to konieczne, użyj zestawu 'Surface Detailing Clay Kit' lub 'Super Resin Polish'.
  2. Zwilż białą stronę dołączonego do zestawu aplikatora do wosku. Delikatnie zanurz aplikator w naczyniu z woskiem, a następnie nałóż na czysty, suchy lakier stosując delikatne koliste ruchy, zostawiając cienką, równą warstwę na wszystkich malowanych powierzchniach.
    Nie nakładaj nadmiernie, gdyż może to później utrudnić polerowanie wosku. Nie stosuj na niemalowane elementy wykończeniowe z gumy i plastiku.
  3. Pozostaw warstwę wosku do wyschnięcia na powierzchni przez 10-15 minut. Wypoleruj na wysoki połysk za pomocą dostarczonej w zestawie ściereczki ' Hi-Tech Finishing Cloth', często ją obracając podczas stosowania.
  4. W celu zachowania tego wykończenia myj regularnie za pomocą ' Ultra High Definition Shampoo'. Usunie to brud ale nie ' Ultra High Definition Wax'
Po użyciu umyj aplikator w łagodnym środku czyszczącym, spłucz i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu.
Nieodpowiedni do matowego lakieru.

Q: Co to jest wosk Ultra High Definition?
A: Wosk Ultra High Definition jest wynikiem niezliczonych godzin drobiazgowego opracowywania w naszych najnowocześniejszych laboratoriach, w celu wyprodukowania naszego najbardziej luksusowego wykończenia woskiem. Rozumiemy przyjemność ze stania z boku i podziwiania prawdziwie wciągającego, głębszego połysku. Właśnie dlatego Ultra High Definition Wax łączy w sobie najlepsze składniki, m.in. wosk Carnauba, aby wyjść poza blask salonu po zupełnie nowy poziom wykończenia.

Przed i po

Przed Po

Video Produktu