Vinyl & Rubber Care

Przywraca oryginalny kolor powierzchni i tworzy przejrzystą powłokę ochroną na deskach rozdzielczych i innych elementach wewnętrznych z tworzywa sztucznego i gumy.
Zarówno jak lakier, wnętrze również potrzebuje ochrony. Z czasem słońce może spowodować, że te powierzchnie staną się wyblakłe, wysuszone i popękane, środek 'Vinyl & Rubber care' zapewnia, że te obszary pozostaną chronione. Może być nakładany w celu osiągnięcia mocnego lub lekkiego połysku a dodatkowo ma świeży, cytrynowy zapach. Ten łatwy w zastosowaniu roztwór łagodnie czyści i tworzy barierę odnawiającą i chroniącą wyblakłe powierzchnie z tworzywa sztucznego i gumy. 'Vinyl & Rubber Care' jest poza tym doskonały w transformacji twojego silnika. Po czyszczeniu za pomocą 'Engine & Machine Cleaner' spryskaj mokry silnik i pozostaw do wyschnięcia. Wskazówka profesjonalisty: Nanieś na uszczelki drzwi podczas mrozów aby zapobiec ich przywieraniu.

  1. Dobrze wstrząśnij i nałóż w celu wyczyszczenia wewnętrznych powierzchni z plastiku, gumy i winylu. Nie stosuj na żadne elementy kontroli jazdy, kierownicę, pedały i maty podłogowe. W przypadku trudno dostępnych miejsc, aby zapobiec nadmiernemu rozpyleniu, nanieś produkt bezpośrednio na ściereczkę lub ' Perfect Polish Applicator'
  2. W celu uzyskania wysokiego połysku nałóż produkt obficie, pozostaw do wyschnięcia, a następnie delikatnie wypoleruj za pomocą ściereczki z mikrofibry. Natomiast, aby uzyskać efekt satynowego wykończenia, zaleca się zaraz po spryskaniu powierzchni zetrzeć nadmiar za pomocą mikrofibry. W celu uzyskania lekkiego połysku nałóż produkt oszczędnie a następnie usuń jego nadmiar za pomocą ściereczki z mikrofibry.
Dla komory silnika:
Po czyszczeniu z pomocą ' Engine & Machine Cleaner' rozpyl nad mokrym silnikiem i pozostaw do wyschnięcia.

Q: Skąd będę wiedzieć, że moja tabliczka gliny będzie wymagać wymiany?
A: Mały kawałek gliny może przejść długą drogę, jednak jeżeli podczas jej ugniatania nie udaje się uzyskać czystej, gładkiej powierzchni z gliny, to nadszedł czas, aby wyrzucić glinę i zacząć używać nowego kawałka

Q: Jakiego rodzaju zanieczyszczenia usunie Clay Detailing Kit?
A: Kawałek tabliczki gliny usunie związane zanieczyszczenia, uporczywe osady, które przywierają do lakieru, matowiejąc wykończenie i wpływając negatywnie na połysk. Zestaw Clay Detailing Complete Kit pomoże tobie osiągnąć niewiarygodnie, jedwabiste wykończenie.

Q: Czy mogę kupić oddzielenie sam lubrykant do glinki?
A: Tak, można go nabyć oddzielnie. Wyszukaj Rapid Detailer.

Q: Czy mogę kupić oddzielnie samą tabliczkę gliny?
A: Nie, aktualnie tabliczka gliny nie jest dostępna oddzielenie.

Video Produktu