Wheel Protector

Super hydrofobowa, trwała bariera, która minimalizuje przywieranie pyłu hamulcowego, dzięki czemu twoje koła pozostaną czyste przez dłuższy czas. Witaj w przyszłości pielęgnacji kół! Nieodpowiedni do stosowania na kołach o czarnym, ciemnym kolorze lub mających lustrzane wykończenie.
Pył hamulcowy psuje wygląd lśniących kół i może je zniszczyć jeżeli to zignorujemy. Połączyliśmy siły z naszymi partnerami sportów motorowych aby opracować najlepsze rozwiązanie tego irytującego problemu. Zalecany w 2015 roku przez Auto Express w teście grupowym uszczelniaczy kół. Wyróżniony w 2016 roku przez Auto Express w teście grupowym uszczelniaczy kół. Podejmij wyzwanie 50/50: Spróbuj 'Wheel Protector' na połowie koła po stronie kierowcy aby zobaczyć różnicę w najbliższych tygodniach. Zanim zaczniesz: Jest to łatwy w użyciu uszczelniacz w sprayu ale do skutecznego działania potrzebuje on czas na wyschnięcie. Po nałożeniu nie dotykaj ani nie poleruj powierzchni koła, nie jedź samochodem ani nie pozwól kołom się namoczyć zanim powłoka całkowicie wyschnie. Jeżeli stosujesz 'Instant Tyre Dressing', nałóż go przed środkiem 'Wheel Protector' oraz usuń nadmiar sprayu.

  1. Upewnij się, że twoje koła są czyste, zimne w dotyku i całkowicie suche.
  2. Dobrze wstrząśnij i rozpyl, pokrywając powierzchni koła. Usuń wszelki nadmiar z opony, gdyż może on zostawić biały osad.
  3. Nie poleruj ani dotykaj po nałożeniu, po prostu zostaw do wyschnięcia przez 1-1,5 godziny, im dłużej tym lepiej.

Q: Jak długotrwały jest efekt działania Wheel Protector?
A: Wheel Protector może utrzymywać się do 6 tygodni w zależności warunków pogodowych i jezdnych.

Q: Czy Wheel Protector zapobiega przyklejaniu się pyłu hamulcowego do koła?
A: Tak, Wheel Protector zostawia niewidoczną powłokę, która zmniejsza ilość gromadzącego się pyłu hamulcowego.

Q: Na jak długo może wystarczyć puszka produktu?
A: Jest to zależne od rozmiaru felgi ale średnio 300 ml puszka zawiera ilość produktu wystarczającą do ochrony 16 kół, więc powtarzanie zabiegu co 6 tygodni oznacza, że jedna puszka wystarczy na około 6 miesięcy.

Q: Do jakiego typu felg Wheel Protector jest odpowiedni?
A: Wheel Protector jest odpowiedni do stosowania na felgach dzielonych, ciętych diamentem, odnowionych, multi-spoke, anodowanych i nielakierowanych. Wheel Protector nie jest odpowiedni dla felg, które są czarne, o ciemnym kolorze bąx mają lustrzane wykończenie.

Q: Dlaczego Wheel Protector nie nadaje się do felg czarnych, ciemnych lub z wykończeniem lustrzanym?
A: Wykończenie nie będzie akceptowalne. Pozostawi to nierównomierną, oleistą warstwę. Zalecamy zastosować High Definition Wax, Extra Gloss Protection, Super Resin Polish lub Instant Show Shine, gdyż nie mają one super hydrofobowej jakości jak Wheel Protector, ale chronią je i czynią przyszłe czyszczenie łatwiejszym.

Q: Czy Wheel Protector jest bezpieczny dla tarcz i klocków hamulcowych?
A: Tak, ale tam gdzie to możliwe unikaj aby Wheel Protector dostawaj się na te obszary, nie moczyć tych obszarów.

Q: Jak Wheel Protector może zostać usunięty?
A: Aby usunąć Wheel Protector możesz zastosować Custom Wheel Cleaner lub Clean Wheels, rozprowadzając kole w celu wyczyszczenia.

Video Produktu