O nas

 1. PASSION FOR PERFECTION

  „Nasze dążenie do perfekcji rozpoczęło się od ośmiu pionierskich zabiegów pielęgnacyjnych, które tchnęły nowe życie w zmęczoną karoserię i koła. Z naszej pierwotnej siedziby w Welwyn Garden City, Autoglym szybko zyskał zaufanie, znajdując dom na półkach w salonach samochodowych i warsztatach samochodowych ”

 2. WYRUSZAMY W TRASĘ

  Wypuszczenie Radiant Wax Polish ugruntowało nasze relacje z brytyjskim światem handlu samochodami, ale też szybko zdaliśmy sobie sprawę, że nasze zaangażowanie w wysokiej jakości pielęgnację aut podziela cały świat. Dzięki obecności w Skandynawii, Holandii i Niemczech marka spopularyzowała się w Europie. Dziś Autoglym dba o samochody w ponad czterdziestu krajach.

 3. SALONOWY BLASK W DOMU

  „Utrzymanie perfekcyjnego wyglądu wymaga trochę pracy. Nie minęło wiele czasu, zanim entuzjaści motoryzacji zapragnęli, aby ich samochody w warunkach domowych pozostały tak nieskazitelne, jak wtedy, gdy po raz pierwszy opuszczały salon. W odpowiedzi stworzyliśmy gamę łatwych w użyciu kosmetyków o wysokiej jakości dla ogółu konsumentów - produkty, które nieustannie unowocześniamy i rozwijamy. Obecnie Autoglym dostarcza ponad sześćdziesiąt specjalistycznych produktów dla kierowców.”

 4. MIANOWANI PRZEZ MONARCHĘ

  Our high standards had earned us the Royal Warrants of Appointment to HRH The Queen Mother in 1991, but we were truly humbled by the confidence placed in us when we were also awarded the Royal Warrant of Appointment to HRH The Prince of Wales in the same year. Made in Great Britain for Great Britain, our rapid extension meant finding a new home in Letchworth Garden City.

 5. NIE JEST ISTOTNE CZYM PODRÓZUJESZ - WAŻNE, BY LŚNIEĆ

  W 1994 roku wprowadziliśmy dział pojazdów użyteczności publicznej zajmujący się autobusami, autokarami i pociągami w całym kraju.

 6. WYMAGAJĄCE ŻYCIE W TRASIE WYMAGA SIŁY LIFESHINE.

  Zawsze wiedzieliśmy, że tylko najlepsza technologia zapewni długotrwały połysk, więc w 2004 roku udoskonaliliśmy system LifeShine zapewniający całkowitą ochronę pojazdu od momentu opuszczenia salonu. Dzięki zabiegom na karoserię, wnętrza i szyby, LifeShine sprawiło, że tysiące samochodów niezależnie od pogody błyszczy tak jasno, jak podczas pierwszej jazdy. Naszw pasmo sukcesów uzupełniło uzyskanie trzeciego Royal Warrant of Appointment - tym razem do Jej Królewskiej Mości.

 7. PEŁNA GŁĘBIA BLASKU

  To do tamtej pory nasz najlepszy wosk. Stworzenie go wymagało lat udoskonaleń, ale to tylko podkreśla, jak bardzo zależy nam na dobrym wyglądzie. Wosk Autoglym High Definition został opracowany na bazie niezliczonych formuł i miesięcy testów, aby stworzyć coś nieporównywalnie lepszego od dostępnych na rynku nieporęcznych, sztywnych alternatyw. Owocem tych działań stał się nasz najlepszy produkt.

 8. NOWA WERSJA MISTRZA

  Nasz wiodący wosk syntetyczny miał status legendy wśród właścicieli aut na całym świecie, ale po 48 latach musieliśmy coś zrobić, by nie spocząć na laurach. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu sięgającym wstecz do naszej początkowej linii 8 produktów, nasz zespół ds. innowacji wyznaczył nowy punkt odniesienia najwyższych standardów w branży kosmetyków samochodowych. Przeformułowany wosk syntetyczny Super Resin Polish sprawił, że najlepsze stało się jeszcze lepsze. Trudno jest znaleźć garaż fana motoryzacji, w któym nie stoi jego butelka.

 9. WRAZ Z UPŁYWEM LAT WYGLĄDASZ CORAZ LEPIEJ

  „W 2015 roku obchodziliśmy 50. rocznicę istnienia - pięćdziesiąt lat ciągłych innowacji w zakresie szeregu produktów skrupulatnie zaprojektowanych dla trwałego połysku. Aby to uczcić, połączyliśmy siły z naszymi partnerami ze świata motorsportu, aby opracować Wheel Protector, superhydrofobową, trwałą barierę, która minimalizuje przyczepność pyłu hamulcowego, dzięki której Twoje koła pozostają czyste na dłużej”.

 10. 2016 Best Buy’

  Nasz nowy na rynku zestaw do renowacji reflektorów został doceniony przez Auto Express, który nadał mu tytuł 2016 Best Buy. Paint Renovator oraz Wheel Protector również zostały wyróżnione w kategoriach testowania produktów.

Znajdź sprzedawcę...

Kup online lub wprowadź swój kod pocztowy, aby znaleźć najbliższego dystrybutora Autoglym.