Bumper & Trim Gel 500ml

Ożywia kolor i chroni zewnętrzne elementy z plastiku, winylu i gumy.

Kiedy twój lakier wygląda wspaniale, nie zostawiał twojego samochodu z wyblakłymi zewnętrznymi plastikami i gumą. 'Bumper & Trim' jest to bogaty żel, który błyskawicznie zmienia i chroni wszystkie niemalowane powierzchnie zewnętrzne z plastiku i gumy, nadając im ponownie ich oryginalny, głęboki kolor.

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij i nanieś na suchą, czystą powierzchnie stosując 'Perfect Polish Applicator'.
  2. Mocno wcieraj w celu uzyskania równomiernej powłoki. W celu zastosowania na złożonych grillach nanieś za pomocą małego pędzelka do malowania.
  3. Usuń wszelki nadmiar za pomocą czystej ściereczki z mikrofibry aby zapobiec zaciekaniu podczas deszczowej pogody. 'Bumper & Trim Gel' nie zniszczy lakieru: po prostu zetrzyj wszelki nadmiar za pomocą ściereczki.
Nie stosuj na elementach sterujących ani oponach motocykla.

Q: Czy mogę użyć Bumper & Trim Gel do odnowienia niemalowanych zderzaków i zewnetrznych elementów wykończeniowych?
A: Bumper & Trim Gel może być używany do odmłodzenia wszystkich zewnętrznych niemalowanych plastikowych i gumowych elementów wykończeniowych, aczkolwiek jest to dressing, więc nie będzie stanowić trwałego rozwiązania.

Q: Czy mogę zastosować Bumper & Trim Gel na winylowy, miękki dach?
A: Oczywiście! Jeśli twój miękki dach jest winylowy, możesz zastosować Bumper & Trim Gel do osłonięcia i ochrony powierzchni. Jeśli masz dach winylowy z efektem tkaniny, zastosuj zestaw Convertible Soft Top Clean & Protect Kit.

Q: Czy Bumper & Trim Gel zawiera silikon?
A: Tak, Bumper & Trim Gel zawiera silikon.

Video Produktu