Intensive Tar Remover 500ml

Bezpieczny, szybko działający roztwór do usuwania uporczywych kropek smoły, resztek kleju, śladów po pisaku, oleju i plam po paliwie w środku jak i na zewnątrz

Podczas ciepłej pogody powierzchnia drogi może się rozpadać i małe drobinki smoły przedostają się na twój samochód i może być trudno je usunąć stosując sam szampon. Te plamy są szczególnie dobrze widoczne na samochodach o jasnym lakierze i mogą zepsuć wygląd czystego samochodu. 'Intensive Tar Remover' może być stosowany do usuwania zabrudzeń ze smoły, resztek kleju, plam po paliwie i soku z drzewa z powierzchni zewnętrznej samochodu. Możemy być również używany we wnętrzu samochodu do usunięcia tuszu, gumy do żucia, resztek kleju i plam po oleju z siedzeń, dywaników i twardych powierzchni. Wskazówka profesjonalisty: Zastosuj aby usunąć pozostałości pasty polerskiej i wosku z gumowych i plastikowych elementów wykończeniowych.

Użycie na zewnątrz:
Nanieś bezpośrednio na plamki ze smoły używając czystą, bawełnianą ściereczkę. Plamki ze smoły rozpuszczą i zaczną spływać. Pozostaw tak przez 1-2 minuty a potem przetrzyj lub spłucz wodą. Uciążliwe osady z wosku, oleju, plam paliwa lub resztek kleju mogą wymagać delikatnego pocierania

Użycie wewnątrz:
Wstępnie sprawdź tkaninę pod kątek trwałości koloru na małym, niewidocznym miejscu. Nanieś na czystą bawełnianą ściereczkę i rozprowadź do wnętrza plamy. Delikatnie pocieraj czystą ściereczką w celu usunięcia resztek i pozostaw czyszczoną powierzchnię do wyschnięcia.

Wyczyść tkaninę za pomocą 'Interior Shampoo' aby usunąć wszelkie pozostałości.

Q: Czy mogę stosować Intensive Tar Remover na felgach aluminiowych i oponach w celu usunięcia twardych kropek ze smoły?
A: Tak, Intensive Tar Remover może być stosowany na felgach aluminiowych i oponach w celu usunięcia twardych kropek ze smoły.

Q: Czy mogę stosować Intensive Tar Remover we wnętrzu w celu usunięcia plam?
A: Tak, Intensive Tar Remover jest idealny w wypieraniu tłustych plam z tkanin wewnętrznych. Po prostu nałóż w naruszonym miejscu i rozprowadź za pomocą gąbki do wnętrz lub ściereczki z mikrofibry do wnętrz. Jak tylko jest to zrobione zalecamy wyczyścić całe siedzenie lub dywan za pomocą Car Interior Shampoo w celu uzyskania czystego, równomiernego wykończenia.

Q: Czy mogę stosować Intensive Tar Remover do usunięcia resztek kleju z nadwozia?
A: Tak, Intensive Tar Remover jest ponadto idealny w wypieraniu wszelkich resztek kleju z nadwozia. Po prostu nałóż Intensive Tar Remover w naruszonym miejscu, pozwól mu osiąść przez pewien czas. Klej powinien zacząć się kruszyć, więc wykończ poprzez łagodne wycieranie obszaru za pomocą Hi-Tech Microfibre.

Video Produktu