Paint Renovator 500ml

Do stosowania na mocno utlenionych lub wyblakłych karoseriach w celu uzyskania powierzchni gotowej do polerowania

Nawet najbardziej ostrożnemu właścicielowi od czasu do czasu zdarzy się zebrać jakieś zadrapania bądź otarcia. Jeżeli masz rysę lub skazę lakieru, umyj go i pewnie nałóż 'Super Resin Polish', aby odnowić ten obszar. Jeżeli to nie naprawi wystarczająco tego miejsca, podnieś skalę ścieralności i zastosuj 'Paint Renovator'. 'Paint Renovator' to nie jest pasta polerska do wszystkiego, powinna być tylko stosowana na izolowanych śladach i miejscach uszkodzenia lakieru. Nadaje się tylko do stosowania ręcznego, nie powinna być nanoszona za pomocą maszyny. Unikaj nakładania na nielakierowaną farbę metaliczną, gdyż może ona zmienić odcień. Zalecany w 2016 roku w teście Auto Expressu produktów do usuwania rys. Wskazówka profesjonalisty: Jeżeli rysa jest tak głęboka, że widoczny jest metal lub szary podkład, należy naprawić to miejsce przez ponowne malowanie, bez tego mogą pojawić się dalsze uszkodzenia jak rdza lub dalsze ubytki farby. 'Paint Renovator' jest wolny od silikonu i nie będzie przeszkadzać w ponownym malowaniu.

  1. Najpierw sprawdź w mało widocznym miejscu.
  2. Dobrze wstrząśnij i nałóż na chłodną, czystą, suchą powierzchnię za pomocą miękkiej ściereczki bawełnianej, stosuj równoległe pociągnięcia względem rysy. Zwiększ nacisk w celu usunięcia szczególnych rys i plam.
  3. Zmniejsz nacisk w celu poprawy połysku powierzchni. Sprawdzaj regularnie postępy naprawy.
  4. Usuń resztki czystą ściereczką. Na koniec, w celu maksymalizacji połysku wypoleruj za pomocą 'Super Resin Polish', zakonserwuj powierzchnię i usuń jakiekolwiek pozostające ślady.

Q: Czy mogę stosować Paint Renovator to usuwania kolistych śladów?
A: Paint Renovator jest idealnie używany do usuwania skaz na lakierze. Dla spójnych kolistych śladów wzdłuż całego pojazdu możesz woleć w pierwszej kolejności zastosować Super Resin Polish, gdyż został on opracowany do usuwania delikatnych kolistych zadrapań i pozwala uzyskać wykończenie o równomiernym, głębokim połysk

Q: Czy powinienem użyć tego produktu jako pastę do polerowania na wierzch środka Paint Renovator?
A: Paint Renovator powinien być używany do usuwania skaz lub delikatnych zadrapań na lakierze. Po usunięciu skazy zalecamy zastosować Super Resin Polish w celu odmłodzenia obszaru i dostarczenia równomiernego, głębokiego połysku dla twojego, całego pojazdu.

Video Produktu