Rapid Detailer

Stosowany na kilku najbardziej ekskluzywnych wydarzeniach samochodowych na świecie do szybkiego usunięcia lekkiego brudu i odcisków palców.
Rapid Detailer' szybko usuwa delikatny brud, przywraca połysk i zostawia na powierzchniach polimerową ochronę. Jest to doskonały produkt do konserwacji wszystkich powierzchni zewnętrznych, w tym lakierów, gumy, plastiku, chromu, karbonu i włóka szklanego. Po za tym może być stosowany jako lubrykant pod glinkę. Rapid Detailer jest idealny w sytuacji gdy twój samochód jest delikatnie zabrudzony. Nie usunie ani nie wpłynie na pasty polerskie, woski lub uszczelniacze, za to podniesie poziom aktualnej ochrony. Możesz go również stosować ma gumę, plastiki, surowy metal i chrom. Jeżeli prowadziłeś swój samochód na targi lub na prezentację w dowolnym miejscu, produkt ten pozwoli tobie odzyskać jego 100%. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś nas podczas konserwacji samochodów na targach, używaliśmy 'Rapid Detailes', gdyż do tego celu jest to nasz najlepszy produkt. We współprcy z ' Hi-Tech Finishing Cloth', jest to idealny duet do konserwacji pojazdu. 'Retail Detailer' jest poza tym idealny jako lubrykant pod glinkę i stanowi część zestawu 'Surface Detailing Clay Kit'. Wskazówka profesjonalisty: Jeżeli twój lakier jest matowy, musisz go najpierw umyć i wypolerować, potem możesz dopiero zastosować 'Rapid Detailer' do otrzymania spolerowanego wykończenia.

Sposób użycia:
Dobrze wstrząśnij i oszczędnie rozpyl na chłodne powierzchnie.
Rozprowadź na lakierze za pomocą ściereczki 'Hi-Tech Finishing Cloth', obracając ją regularnie, kontynuuj polerowanie, aż do osiągnięcia połysku. Ciesz się owocowym zapachem.

Jako lubrykant pod glinkę:
Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na środku 'Surface Detailing Clay Bar'.
Zapewnij ciągłe smarowanie poprzez utrzymywanie mokrej powierzchni za pomocą 'Rapid Detailer'.

Q: Czy mogę zastosować Rapid Detailer do usuwania tłustych odcisków palców z mojego skądinąd czystego samochodu?
A: Oczywiście! Rapid Detailer jest idealny do czyszczenia i dressingu izolowanych obszarów brudu czy smaru w celu przywrócenia wykończenia prosto z salonu.

Video Produktu