Hi-Tech Flexi Water Blade

Najszybsza droga do usunięcia wody z samochodu, jest szczególnie przydatna dla większych pojazdów z dużą ilością płaskich powierzchni.
Silikonowa konstrukcja stanowi idealne połączenie sztywności przy jednoczesnym utrzymaniu zdolności do wyginania wokół konturów nadwozia samochodu. Bez twardej powierzchni, jest całkowicie bezpieczny w użyciu, nie porysuje ani nie zostawi śladów pod warunkiem, że wcześniej samochód został dokładnie wyczyszczony. Nie używaj do usuwania wody deszczowej lub śniegu, gdyż razem z nimi mogą odpaść zabrudzenia. Wskazówka profesjonalisty: Elastyczne ostrza silikonowe miały przez wiele lat złą opinię, często na skutek błędnego użycia. Jedyną możliwością aby ostrze mogło zarysować jest to, że obszar nie jest poprawnie wyczyszczony i brud utknął pod ostrzem i jest ciągnięty po karoserii. Utrzymuj karoserię i ostrze Hi-Tech Flexi Water Blade czyste i dzięki temu nie będziesz mieć tego problemu.

Instrukcja pielęgnacyjna:
Płucz często w czystej wodzie aby zagwarantować, że ostrze będzie wolne od zanieczyszczeń.

Q: Czy porysuje to mój samochód?
A: Nie, Hi-Tech Flexi Water Blade nie porysuje twojego samochodu. Przed użyciem upewnij się, że twój samochód jest całkowicie czysty i wolny od piasku bądź innych związanych zanieczyszczeń.

Tak długo jak ostrze Hi-Tech Flexi Blade jest czyste i stosowane na czystej powierzchni to nie porysuje ono twojego samochodu.