Rękawica do mycia (Polar Mitt)

Rękawica do mycia (Polar Mitt) jest wyjątkowo miękka i chłonna, a jej cieniutkie, bawełniane mikrowłókna nie powodują smug. Rękawicę do mycia (Polar Mitt) można prać w pralce i dołączony jest do niej woreczek zapewniający bezpieczne pranie w pralce i przechowywanie. Rękawica doskonale sprawdza się w połączeniu z szamponem samochodowym (Polar Wash).

Rękawica do mycia (Polar Mitt) jest wykonana z wysokiej jakości bawełnianych mikrowłókien. Jej wyjątkowo cienkie włókna nadają jej lekkość, również po zamoczeniu, co ułatwia mycie pojazdu. Rękawica jest bardzo chłonna i wytwarza dużą ilość piany, co umożliwia niezwykle skuteczne mycie. Zwężany mankiet i szew tworzący miejsce na palce zapewniają wygodę, kontrolę i dopasowanie do dłoni podczas użycia.

Do rękawicy do mycia (Polar Mitt) dołączony jest woreczek, który zapewnia jej ochronę podczas prania (można ją prać w pralce w temperaturze do 40 stopni) oraz zapobiega jej ubrudzeniu podczas przechowywania w domu lub garażu.

Rękawica do mycia (Polar Mitt) doskonale sprawdza się w połączeniu z szamponem samochodowym (Polar Wash). W celu uzyskania najlepszych efektów należy nanieść szampon (Polar Wash) przy pomocy myjki ciśnieniowej, a następnie użyć rękawicy do mycia (Polar Mitt), aby go spienić.

Rękawicę do mycia (Polar Mitt) można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zalecamy pranie jej oddzielnie od szmatek z mikrofibry i delikatnych materiałów. Rękawicę do mycia (Polar Mitt) można także prać ręcznie w zimnej lub ciepłej wodze. Po zakończeniu prania rękawicę do mycia (Polar Mitt) należy pozostawić w woreczku i zawiesić do wysuszenia. Woreczek zapobiega także przedostawaniu się zanieczyszczeń na rękawicę, co pozwoli uniknąć zarysowań pojazdu podczas następnego mycia.

Uwaga: Nie używać z silnymi środkami czyszczącymi i środkiem do czyszczenia kół.

P: Z jakiego materiału wykonana jest rękawica do mycia (Polar Mitt)?
O: Rękawica do mycia (Polar Mitt) wykonana jest z mikrowłókien bawełnianych i poliestru o cieniutkich włóknach, stanowiących lekki materiał.

P: Z jakimi produktami można używać rękawicy do mycia (Polar Mitt)?
O: Rękawica do mycia (Polar Mitt) najlepiej sprawdza się w połączeniu z naszym szamponem samochodowym (Polar Wash), ale można ją stosować z innymi szamponami samochodowymi marki Autoglym.

P: Jaka jest różnica między rękawicą do mycia (Polar Mitt) a rękawicą do mycia z mikrofibry (Microfibre Wash Mitt)?
O: Rękawica do mycia (Polar Mitt) to produkt wyższej jakości , który uzupełnia naszą gamę produktów Polar. Została wyprodukowana z materiałów wyższej jakości i posiada przegródki na palce, zapewniające lepsze dopasowanie do dłoni. Dołączony jest do niej woreczek do prania i przechowywania.

P: Czy rękawicę do mycia (Polar Mitt) można prać w pralce?
O: Tak, rękawicę do mycia (Polar Mitt) można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

P: W jaki sposób najlepiej prać i przechowywać rękawicę do mycia (Polar Mitt)?
O: Zalecamy pranie rękawicy do mycia (Polar Mitt) w pralce po włożeniu jej do woreczka. Rękawicę można także prać ręcznie. Woreczek może być również wykorzystywany do przechowywania rękawicy, aby zachować jej czystość, gdy nie jest ona używana.

P: Dlaczego na środku rękawicy do mycia (Polar Mitt) znajduje się szew?
O: Szew pozwala uzyskać lepszy chwyt podczas mycia pojazdu. Lepszy chwyt i zwiększona kontrola umożliwiają lepsze i skuteczniejsze mycie pojazdu.

P: Czy rękawica do mycia (Polar Mitt) farbuje podczas prania w pralce?
O: Nie, ale zawsze należy prać ją oddzielnie i bez użycia zmiękczacza do tkanin.

P: Czy rękawicę do mycia (Polar Mitt) można prać z innymi szmatkami?
O: Tak, rękawicę do mycia (Polar Mitt) można prać ze szmatkami, które nie były używane z produktami ściernymi (polerskimi).

P: Jaka gwarancja obejmuje rękawicę do mycia (Polar Mitt)?
O: Zwykła gwarancja branżowa, jeśli ma ona zastosowanie. W przeciwnym razie rękawica nie jest objęta gwarancją.

P: Czy rękawica do mycia (Polar Mitt) jest bezpieczna w użyciu?
O: Tak, materiał wysokiej jakości jest miękki i chłonny, co zapewnia bezpieczne i skuteczne mycie, które nie pozostawia żadnych zadrapań na samochodzie.