Clay Detailing Complete Kit

Wszystko czego potrzebujesz to usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni lakieru.
Jeżeli poważnie podchodzisz do kwestii twojego lakieru to pewnie słyszałeś o glince. Glinka usuwa związane zabrudzenia, uporczywe osady, które przylegają do lakieru, matowiejąc wykończenie i wpływając na połysk. Zestaw 'The Clay Detailing Complete Kit' pomoże tobie w osiągnięciu niewiarygodnie jedwabistego wykończenia. Zawartość: 500ml Rapid Detailer 100ml Super Resin Polish 1 x Premium Clay Bar 1 x Hi-Tech Finishing Cloth

  1. Umyj samochód za pomocą ' Bodywork Shampoo Conditioner' i wysusz.
  2. Odłam mały kawałek gliny, ugnieć i spłaszcz go do rozmiaru dużej monety.
  3. Upewnij się, że samochód jest chłodny. Rozpyl obfitą ilość środka ' Rapid Detailer' na glinę i na mały obszar lakieru. Przesuwaj glinę delikatnie na powierzchni w prostych liniach.
  4. Jak tylko to miejsce stanie się gładkie w dotyku, zetrzyj wszelki nadmiar środka 'Rapid Detailer'za pomocą ściereczki z mikrofibry, następnie powtórz proces w nowym miejscu, tak aby pokrywają się ono delikatnie z poprzednią sekcją. Często składaj glinę aby ujawnić czystą powierzchnię.
  5. Po zakończeniu, nanieś na lakier powłokę z ' Super Resin Polish'

Q: Czym różni się Ultra High Definition Wax od High Definition Wax?
A: Nasz zespół ds. badań i rozwoju kontynuuje opracowywanie nowej formuły zgodnie z najnowszymi technologiami i dostępnymi surowcami. Nasz nowy wosk Ultra High Definition nie tylko tworzy jeszcze głębszy połysk, ale jego bardziej miękka kompozycja czyni go łatwiejszym w nakładaniu i polerowaniu. Opracowaliśmy również nowy ergonomiczny aplikator, aby jeszcze bardziej ułatwić aplikację wosku.

Q: Czy Ultra High Definition Wax zawiera wosk Carnauba?
A: Oryginalny wosk High Definition Wax zawierał wosk Carnauba. Wosk Ultra High Definition zawiera inny, czystszy, organicznie wyrafinowany gatunek wosku Carnauba.

Q: Czy mogę nakładać warstwowo Ultra High Definition Wax?
A: Tak. Wosk może być łatwo nałożony warstwowo, w celu zaoferowania podwyższonej ochrony. Jeżeli szukasz zwiększonej ochrony to ważnym jest, aby nanosić cienkie warstwy wosku niż jedną, grubą warstwę. Nałożenie i usuwanie stają się bardziej wymagające, jeżeli nałożysz zbyt dużo wosku. Cienka warstwa jest wszystkim co jest potrzebne.

Q: Czy będzie w porządku jak nałożymy Ultra High Definition Wax na wierzch Super Resin Polish lub Ultra Deep Shine?
A: Tak. Zachęcamy do polerowania lakieru za pomocą Super Resin Polish przed Ultra High Definition Wax, aby zapewnić, że będzie on w doskonałej kondycji przed woskowaniem.
Jednak nie zalecamy stosowania Ultra High Definition Wax na wierzch Ultra Deep Shine.

Q: Czy mogę nakładać Ultra High Definition na wierzch Extra Gloss Protection?
A: Nie ma żadnej realnej korzyści z dodania tego etapu do procesu pielęgnacji samochodu. Używanie Ultra High Definition Wax na wierzchu Extra Gloss Protection tylko nieznacznie wzmocni trwałość. Nie zaszkodzi wykończeniu, ale nie zalecamy stosowania Ultra High Definition Wax w połączeniu z Extra Gloss Protection. Jest to alternatywna droga woskowania i ochrony twojego lakieru.

Q: Jak mogę umyć aplikator Ultra High Definition Wax?
A: Najpierw usuń wszelki nadmiar wosku, a następnie umyj go ciepłą wodą i niewielką ilością łagodnego detergentu. Dokładnie spłucz i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu. W pralce nie należy go prać z odzieżą.

Przed i po

Przed Po

Video Produktu