Fast Glass

Środek 'Fast Glass' jest szybko działającym środek do czyszczenia szkła, lusterek, plexi, akrylowych i plastikowych szyb.
Fast Glass' jest bardzo skutecznym środkiem czyszczącym, wolny od środków ściernych, wosków i silikonów, które nie pozostawiają żadnych osadów ale jedynie krystalicznie czyste wykończenie. Ten środek jest idealny do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz, wgryza się w brud łatwo usuwając zabrudzenia drogowe, resztki owadów, olej, smar i ptasie odchody. Wyróżniony w 2015 roku w konkursie Auto Express product awards. Wskazówka profesjonalisty: 'Fast Glass' może byś stosowany do usuwania pasty polerskiej, wosku i uszczelniaczy z niemalowanych, gumowych i plastikowych elementów wykończeniowych.

  1. Rozpyl delikatną powłokę na szkło i rozprowadź ją za pomocą ściereczki z mikrofibry. Poleruj do uzyskania krystalicznie czystego połysku, regularnie odwracając ściereczkę.
  2. Przed zastosowaniem na ekranach w środku samochodu i nawigacji rozpyl środek na ściereczkę.

Q: Czy jest bezpiecznie stosowanie Fast Glass na nadwoziu lub elementach wykończeniowych?
A: Jakkolwiek Fast Glass został opracowany do czyszczenia szyb wewnątrz jak i na zewnątrz to może być bezpiecznie nałożony na nadwozie i elementy wykończeniowe.

Q: Czy mogę stosować Autoglym Fast Glass do czyszczenia tworzywa Lexan?
A: Tak, Fast Glass może być zastosowany do czyszczenia tworzywa Lexan, wszystkich rodzajów szkła i jego zamienników, luster, plastików, lakieru i ekranów stosowanych w sprzęcie video oraz systemach nawigacji samochodu.

Video Produktu