Interior Shampoo

Szybko i łatwo usuwa uporczywe plamy ze wszystkich tkanin i powierzchni wewnętrznych.
Nieskazitelnie czyste wnętrze jest równie ważne jak idealny lakier. Wsiadając do czystego auta nie tylko czujemy się wspaniale ale pomaga to również w skupieniu się na jeździe przed siebie. 'Interior Shampoo' jest przeznaczony dla wszystkich tkanin wewnętrznych i trudnych powierzchni. Jeżeli posiadasz powierzchnie pokryte skórą zastosuj produkt 'Leather Cleaner'. Twoje dywaniki, drzwi, podsufitka, deska rozdzielcza, kierownica, przełączniki, pedały, uchwyty i przełączniki sterujące mogą być one wszystkie wyczyszczone tym bezpiecznym i łatwym w użyciu szamponem. Szybko usuwa nagromadzony brud i smród pozostawiając świeży, czysty zapach.

 1. Odkurz dokładnie wnętrze.
 • Twarde powierzchnie po prostu spryskaj i przetrzyj. Powierzchnie wykonane z tkaniny delikatnie spryskaj i rozprowadź czystą ściereczką lub twardą gąbką, płucząc często w wodzie. Na koniec przetrzyj całość za pomocą 'Hi-Tech Aqua-Dry'.
 • W celu usunięcia oleju, tuszu lub śladów po pisakach zastosuj 'Itensive Tar Remover'.
 • Q: Czy mogę użyć Interior Shampoo na skórzanych siedzeniach?
  A: Tak, możesz użyć Interior Shampoo na skórzanych siedzeniach, jednak NIE wolno go rozpylać bezpośrednio na skórzane siedzenia ale najpierw nanieść na miękką, czystą ściereczkę, a potem przetrzeć.

  Przed i po

  Przed Po

  Video Produktu