Magma

Technologia zmiany koloru reaguje z cząsteczkami żelaza na twojej karoserii i kołach, więc mogą być one łatwo spłukane dla głębokiego czyszczenia.
Twój pojazd jest ciągle atakowany przez unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia. Wiele z nich są drobnymi cząsteczkami żelaza, które pojawiają się na powierzchni lakieru w postaci plamek i pyłu hamulcowego na kołach, matowiejąc ich połysk. Aktywne składniki zawarte w produkcie 'Magma' stają się czerwone, gdyż wchodzą w reakcję z tymi cząsteczkami żelaza w celu ich bezpiecznego rozluźnienia a następnie spłukania z powierzchni.

  1. Przed rozpoczęciem sprawdź czy karoseria i koła są zimne w dotyku i nie są narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  2. Najpierw umyj samochód szamponem i usuń nadmiar wody.
  3. Rozpyl obficie środek 'Magma' wzdłuż karoserii, szyby i kół.
  4. Odczekaj od 3 do 5 minut, aż Magma zacznie reagować na powierzchni z wszelkimi cząsteczkami żelaza, zmieniając kolor na czerwony, gdyż zaczęła je usuwać.
  5. Rozprowadź po karoserii za pomocą miękkiej, wilgotnej gąbki lub rękawicą myjącą, rozprowadź środek na kołach za pomocą szczotki lub gąbki przed ich dokładnym spłukaniem wodą.
Uwaga: 'Magma' reaguje z cząsteczkami żelaza. W celu usunięcia innych rodzajów zanieczyszczeń jak sok z drzewa lub smoła zastosuj zestaw ' Autoglym Clay Detailing Complete Kit'

Q: Jak działa Magma?
A: Twój pojazd jest ciągle atakowany przez unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia. Wiele z nich są drobnymi cząsteczkami żelaza, które pojawiają się na powierzchni lakieru w postaci plamek i pyłu hamulcowego na kołach, matowiejąc ich połysk. Aktywne składniki zawarte w produkcie Magma stają się fioletowe (czerwone), gdyż wchodzą w reakcję z tymi cząsteczkami żelaza w celu ich bezpiecznego zluzowania na powierzchni w celu łatwego spłukania.

Q: Kiedy powinienem używać środek Magma?
A: Jeżeli lakier pojazdu jest szorstki w dotyku lub jeśli zauważysz na lakierze jakiekolwiek zanieczyszczenia z żelaza (pomarańczowe lub brązowe plamki, które wyglądają jak drobiny rdzy). Magma może być włączona w proces głębokiego czyszczenia.

Q: Gdzie mogę stosować środek Magma?
A: Magma jest całkowicie bezpieczna w użyciu na wszystkich zewnętrznych powierzchniach. Skutecznie usunie zanieczyszczenia z żelaza ze szkła ale jego główną funkcją jest czyszczenie lakieru i kół.

Q: Jak często powinienem stosować środek Magma?
A: Możesz stosować środek Magma tak często jak uważasz to jest konieczne. Jeżeli po nałożeniu środka Magma nie widzisz żadnej widocznej reakcji, to będzie tobie sugerować, że nie masz żadnych zanieczyszczeń z żelaza na twoim lakier.

Q: Czy mogę używać środek Magma na oklejonym samochodzie?
A: Nie zalecamy, aby Magma była używana na oklejonych pojazdach.

Q: Czy Magma może być zastosowana na matowym lakierze?
A: Tak, Magma jest całkowicie bezpieczna i skuteczna w użyciu na matowym lakierze.

Q: Co się stanie, jeśli Magma wyschnie na moim pojeździe?
A: To nie jest problem. Nawet jeżeli zastosowany produkt wyschnie, nie poplami ani nie uszkodzi twojego pojazdu. Ponownie nawilż produkt za pomocą wilgotnej gąbki lub węża, rozprowadź i spłucz.

Q: Czy mogę użyć środka Magma zamiast tabliczki gliny (glinki)?
A: Magma reaguje na cząsteczki żelaza, które stanowią znaczną ilość zanieczyszczeń, które mogą być związane z twoim lakierem. Aby usunąć inne rodzaje zanieczyszczeń jak sok z drzewa lub smołę, zalecamy zastosować Autoglym Clay Detailing Complete Kit.

Q: Czy mogę zastosować środek Magma zamiast środka do czyszczenia kół?
A: Magma to wysoce skuteczny i bezpieczny środek do czyszczenia kół. Bardzo dobrze reaguje na pył hamulcowy i zapewnia dobre czyszczenie po rozprowadzeniu za pomocą pędzla, rękawicy lub gąbki. Jest bezpieczny do stosowania na wszystkich rodzajach kół i wykończeń. Jednakże, dla intensywnego czyszczenia na mocno zabrudzonych kołach zalecamy zastosowanie Autoglym Clean Wheels.

Q: Czy Magma ma neutralne pH?
A: Tak. Nie usunie warstw wosku z twojego lakieru.

Przed i po

Przed Po

Video Produktu